Sokovnik powej juicer

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

30. nov 2004 14:17

En mesec nazaj je mož prinesel domov Delfinov sokovnik ,(s sekljalnikom-1 liter posoda),vse skupaj za 29.990 sit. Ta čas smo stisnili že dve gajbi jabolk,poleg pa še pomaranče,kivi,korenje,paprika... S sokovnikom smo zadovoljni in ga vsak dan uporabljamo. Vesna Leben

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

1. dec 2004 17:09

Zanimam me, kakšne imate izkušnje z drugimi (cenejšimi) sokovniki? Kateri se obnesejo, da iztisnejo veliko in so praktični? Nimam naročene VIP revije, tako da ne vem, s katerim sokovnikom so primerjali tega? Mi lahko kdo pove, prosim?

aiwa  

član od: 16.2.2004

sporočila: 194

3. dec 2004 7:23

pozdravček veri. jaz imam doma enga philipsovega za 14 jurjev in sem zelo zadovoljna. verjetno ne stisne toliko soka kot uni k so dražji, ampak je vseeno dober. midve z mami ga redno uporabljava. sok je enkraten in te fino nasiti. tako da če nimaš denarja lahko tudi kašnega cenejšega. Iva Schwikart

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

3. dec 2004 15:46

Hvala, za enkrat si sicer niti tega še ne morem brez slabe vesti privoščit, ker si šele obnavljava stanovanje, ampak bo kmalu bolje:) ker imava shaker, lahko pijeva smoothije namesto juicov:) Veri

Sanjab1  

član od: 7.10.2004

sporočila: 98

4. dec 2004 5:29

Jaz osebno ( zdej me boste napadli ) nimam nobenega sokovnika doma. Imam pa ogromno drugih strojckov, s katerimi je res tako, kot mnogi pravite; na zacetku so stalno v uporabi, potem pa pocasi pozabis na njih. Ali pa se ti jih ne da cistiti sproti... Vendar pa mislim, da izmed vseh teh razlicnih naprav imajo vsi ti strojcki ( drazji in cenejsi ) eno dobro stvar, da lahko sam vmes med sok, ki ti je vsec dodas se malo cesa , cesar sicer ne maras, pa vendar to telo potrebuje. In jaz bi si enega izmed teh strojckov samo za to nabavila. Ce vas mine, da bi ga sproti cistili in uporabljali, pomislite na vse tiste vitaminske tablete, ki jih ljudje jedo, da bi nadomestili naravne vire...Rajsi ocistim strojcek kot pa se vsak dan basem s tabletami....(primer) Res je, da sadje spricajo ampak kaj pa vse delajo in dajejo v drugo hrano... Danes je tezko najti zdravo hrano. Ze ce je domaca...ze zrak je tako umazan...sej veste kaj mislim. Naredite kar lahko in mislim, da vsak dan svez sok poln vitaminov je dobra izbira. OBRISITE PRAH IZ SOKOVNIKOV! Sanjab1

BURJA  

član od: 1.6.2005

sporočila: 3

1. jun 2005 22:31

POZDRAVLJENI!PREBRALA SEM TEMO O POWER JUICERJU.TUDI JAZ SE ODLOČAM ZA NAKUP TEGA IZDELKA,PA ME ZANIMA,ČE STE ŠE ZMERAJ TAKO ZADOVOLJNI Z NJIM.PROSIM,DA MI NAPIŠETE VAŠE SEDANJE IZKUŠNJE,DA SE BOM LAŽJE ODLOČILA ZA NAKUP.HVALA IN LEPO POZDRAVLJENI. BURJA Sporočilo je spremenil(a) BURJA dne 01. jun 2005 22:31:55

ajetam  

član od: 28.6.2004

sporočila: 272

2. jun 2005 7:50

Jaz sem z njim še zmeraj zadovoljna, res pa je, da ne poznam drugih sokovnikov in ne vem kakšen izkoristek imajo in kako se čistijo. Pulpa pri Power juicerju ni tako suha kot prikazujejo v reklami, sploh če stiskaš večje količine sadja in zelenjave. Kar se čiščenja tiče, pa lahko rečem le to, da vaja dela mojstra. Nam vsekakor ni žal, da smo ga kupili, saj ga celo jesen in zimo veselo uporabljamo. Sedaj, ko je na vrtu polno jagod in so tudi domače češnje že zrele, pa počiva.

RINA  

član od: 6.12.2002

sporočila: 28

15. avg 2006 20:23

Mene pa za zanima, kakšen je sokovnik Clatronic, ki ga pri Merkurju prodajajo za 6.900 sit. Če ga kdo ima, kakšne so vaše izkušnje. A je res toliko slabši? LP Rina RINA Sporočilo je spremenil(a) RINA dne 15. avg 2006 20:24:09

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

15. avg 2006 20:43

Clatronica ne poznam, imam pa sokovnik Severin, ki ni primeren za robide, bezeg, banane, maline, fige, avokado, brusnice, rdečo peso, ribez in grozdje, kar je velika pomanjkljivost. Zato svetujem vsem, ki kupujejo sokovnike, da to preverijo v trgovini. Te dni nabiram robide in jih prešam skozi cedilo, sokovnik pa počiva, ko jaz delam. Kako je pa z ostalimi sokovniki? Predvidevam, da pri Power juicerju ni tako, saj že zaradi cene ne bi smelo biti. Ali pa se morda motim? riba-ribica

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

15. avg 2006 21:41

Power juicer imamo tudi pri nas in smo ga zelo uporabljali, dokler nismo ugotovili, da dela pod zelo velikimi obrati, in da zaradi tega tisti sok v resnici sploh ni tako zelo zdrav. To je ena zelo velika pomanjkljivost tega stroja. Sicer pa je super, razen seveda umivanja. riba-ribica, s tem sokovnikom sem delala sokove iz vsega, kar si naštela, razen banane niso preveč posrečene-so preveč kašaste. No, odkar smo spoznali, da PJ zaradi visokih obratov kar močno seva, se raje poslužujemo običajnih stiskalnikov za citruse in običajnega sokovnika na paro za maline, ribez, robide.... Seveda pa ostali kar veselo, mi pa smo bolj "nazaj k naravi" - naša kuhinja seveda ne premore mikrovalovke. P.S. Edini stroj, za katerega vem, da soči z enako zmogljivostjo kot PJ in ne dela na visokih obratih, ampak z veliko močjo (ne seva), je Ronicov robot. Anja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti