Sokovnik powej juicer

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

3. feb 2004 7:02

Tudi jaz sem se zaenkrat odločila da ga ne kupim. Imam namreč zelo star sokovnik, s katerega sem tudi jaz obrisala prah in..še vedno deluje. res ne istisne toliko kot ta power juicer, ampak tako slab pa tudi ni. Je pa še kako res to, kar pravi Vesna: ko imaš nekaj novo je zanimivo in uporabljaš, čez čas pa se nabira prah...no , jaz sem ga vsaj malo oživila, moj star sokovnik namreč...je pa še nekaj res, jaz svežih jabolk ne maram, kar je greh, a kaj si morem, zato pa zelo rada pijem sok...

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

3. feb 2004 9:51

Pa ga imamo..- fantje so mi ga kupili za rojstni dan. Včeraj smo preizkusili vse možne variante in moram reči, da je super. Že danes zjutraj je tudi pel.. Mali si je zmiksal drobno jabolko, že skoraj suho pomarančo in korenček in rezultat je 2 dcl soka. Sadje imamo v glavnem doma - jabolka, breskve, marelice, hruške, češnje...., tako, da to niti ne bo ne vem kakšen strošek. Upam, da bo služil svojemu namenu, saj sem mu zagotovila stalni prostor na pultu. Sončen pozdrav! Tina

monika  

član od: 27.3.2004

sporočila: 3

27. mar 2004 19:44

midva s fantom sva ga tudi kupila in je odlicen, res specialen. tako da sva cele popoldneve na sokih.prej sva imela ozemalnik za pomarance, ma to, to je pa prov neki druzga monika monika zvezdica cara

monika  

član od: 27.3.2004

sporočila: 3

27. mar 2004 19:47

jaz pa sem ga pred dnevi kupila v Bau maxu, ker je drugod trenutno posel. monika zvezdica cara

sančo  

član od: 2.6.2004

sporočila: 2

4. jun 2004 0:00

Mene pa zanima ali so mogoče koščki sadja (pulpa) v soku? Hvala

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

4. jun 2004 9:42

RESNICA O POWER JUICERJU V reviji VIP (revija zveze potošnikov Slovenije), so naredili test oz. primerjavo s power juicerjem in sokovnikom, ki je stal več kot polovico manj, kot omenjeni sokovnik. Žal mi je da ne najdem več te revije ampak bistvo je, da so prišli do ugotovitve, da sta popolnoma enaka: - oba sta pridelala iz iste zelenjave-sadja popolnoma enako količino soka in ne več kot navajajo v reklami - sok je bil enako bister - deli, ki ostanejo v pulpi so bili enako mokri Popolnoma enaka samo, da pri Power juicerju plačaš 3x več. Suzi Sporočilo je spremenil(a) SUZANAZ dne 04. jun 2004 09:43:30

petra5  

član od: 1.8.2002

sporočila: 64

4. jun 2004 11:20

Živjo! Povezava do internetne strani Zveze potrošnikov Slovenije. Sem naročnica revije VIP in moram priznati, da so testi raznih izdelkov reklamiranih po TV ali kako drugače kot naj.... večkrat zelo presenetljivi. http://www.zps-zveza.si Lp Petra Sporočilo je spremenil(a) petra5 dne 04. jun 2004 11:21:01

rina9  

član od: 4.6.2004

sporočila: 4

5. jun 2004 7:29

jaz pa sem dobila eno reklamno vizitko od Pop shop za power juicer - health juicer -podjetje AMS d.o.o Zaloška 167, Ljubljana v katerem oglašujejo da za sokovnik podarijo en telovadni rekvizit (cena sokovnika 32.990,oo + darilo ) . A kdo kaj ve o tem, al je to kak nateg pa kaka imitacija sokovnika . Kartico sem dobila na pošti kot reklamo . Ali se ta juicer imenuje Delfin ? Ali je to ista firma ki ga prodaja, al jih je več ? Sicer pa sem videla da ga imajo tudi v maxiju . reneta artac

pidapinipi  

član od: 17.10.2003

sporočila: 11

30. nov 2004 11:08

Tudi jaz imam ta sokovnik in sem zadovoljna z nakupom. Jaz ga uporabljam predvsem za sok iz rdeče pese, ki jo zmešam s korenjem, jabolkom in malo limone. Sok je odličen, pa tudi zdravilen, saj naj bi pesa zniževala krvni tlak. Sokovnik takoj po uporabi razstavim in ga pomijem, najrajši kar ročno; če čakam na pomivalni stroj, se medtem že vse zasuši ! Nisem pa zadovoljna s hrupom. Pri reklami naj bi bil"neslišen", pri meni pa kar poskakuje, ko dam notri košček pese (ne cel kos, kot je v reklami!). Tudi jabolka moram razrezati na koščke, sploh vse, če hočem, da rezilo ne "zablokira" in se stroj ustavi. Sicer ga priporočam za nakup, vendar ni vse tako idealno, kot je v reklami !

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

30. nov 2004 13:52

No, sedaj, ko so šle mušice na zimsko spanje, smo ga zopet "zalaufali". Naš je zelo tih in ravno včeraj je mali rekel, da je skoraj neslišen v primerjavi z drugimi in tudi poskakuje ne. Sin zmeče notri " vse živo" - tudi s peški, pa deluje zelo dobro.. Tina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti