Sokovnik powej juicer

petra5  

član od: 1.8.2002

sporočila: 64

22. jan 2004 18:30

Hetero! Ne vem ali si iz Studia moderne? Vsak lahko pokliče na brezplačno tel. št. top shopa (studio moderna) in se prepriča. Napisala sem kar mi je povedal operater! Seveda pa vsak lahko za svoj denar kupi kar hoče pa čeprav mačka v žaklju. Ps. Hetero, oprosti, tvoje pripombe na forumu so včasih na meji. Vsak lahko pove svoje mnenje in pri tem poskuša biti vljuden tebi to pač ne uspeva! Petra

Nataska  

član od: 27.11.2003

sporočila: 186

23. jan 2004 11:49

Živjo Petra, Naj povem, da to kar si povedala glede garancije čisto drži. Žal je pa na tem svetu tako, da živijo na njem tudi nevljudni ljudje, ki si malce preveč dovolijo. Lep dan vsem skupaj. Natasa

stella  

član od: 9.10.2002

sporočila: 380

23. jan 2004 14:36

Preverila, servis zagotovljen. 1 letna garancija. Kot po zakonu ! Petra5, morda je bil operater čisto nesposoben in ni vedel. Hetero ti pa ne gnjavi ljudi. Življenje je tako lepo, zakaj si ga greniš ?

Drejči  

član od: 28.11.2002

sporočila: 68

23. jan 2004 21:40

Pa.....saj ima aparat eno leto garancije.Jaz sem jo dobila potrjeno, vsa navodila so bila zraven...in res ne razumem, kaj imate toliko proti temu sokovniku. Sedaj ga že kar nekaj časa uporabljamo, tudi dan še ni minil, da ne bi bil v pogonu. In res...ne najdem niti ene stvari, ki bi me na tem aparatu motila. Sploh pa....poizkusiti morate..sok je fantastičen, zjutraj ga z možem popijeva vsak cca 3 dcl, mešanica pomaranč in grenivk mi je najboljša. Čez dan si ga pripravijo otroci... Nekateri tarnajo nad pomivanjem....pa...saj moramo pomiti vse..ali vam ni zoprno pomivati posodo , kjer se je kuhalo mleko ? Najlaže na tem svetu je vsako stvar opljuvati.....

hetero  

član od: 3.10.2001

sporočila: 273

24. jan 2004 9:21

sploh ne vem koga sem žalil...samo povedal sem resnico, ker tak sokovnik imam in ker ima res garancijo in servis urejen.. in ne vem koga sem gnjavil...no, lepa reč Valter

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

30. jan 2004 7:05

Tisti, ki imate ta sokovnik, ali res ni treba nobenega sadja lupiti? Kaj pa pomaranče, ali ni tak sok grenak? Toliko pohval sem prebrala na tej strani, da me kar mika nakup...kako ste zadovoljni s sokom zelenjave in iz katere ga največ iztiskate? Kako je s čiščenjem? Prosim oglasite se tisti, ki ga imate že nekaj časa. Hetero, ti ga imaš gotovo že dlje časa( če se prav spomnim si presnojedec), kakšne so tvoje izkušnje?

Vlasta M.  

član od: 9.10.2003

sporočila: 10

30. jan 2004 7:51

Jaz imam tak sokovnik že 3 mesece. Cela družina je zelo zadovoljna, saj vsak večer spije vsak dva dcl soka (za en 2 dcl kozarec potrebujemo 2 jabolki, 1 pomarančo in dva korenčka). Tako naredimo 4 kozarce čistega soka (ne dodajamo vode), več pa ni smiselno, saj se filter preveč zapolni s kosmiči sadja in ga je potrebno za večjo količino vmes očistiti. Res pa je, da pomaranče, limone, grenivke, ananas in podobno južno sadje z debelo lupino olupimo, sicer je grenkoba prehuda. Jabolka, hruške in korenčke pa kar cele. Poizkusili smo že paradižnik in zeleno, z več zelenjave pa bomo eksperimentirali poleti, ko bo le ta zrasla na domačem vrtu. Glede čiščenja ni nobenih problemov, saj ni nič mastnega in se pod toplo tekočo vodo lepo očisti, rokovanje pa je zelo varno tudi za otroke. Skratka jaz imam glede tega aparata same pohvale, čeprav sem bila pred nakupom v precepu, saj se mi je zdela cena visoka. Pa sem se odločila za nakup, ker pri hiši ni bilo nobenega sokovnika. Sedaj nam ta sok nadomesti večerjo - pač sadje v tekoči varianti. Vlasta

stella  

član od: 9.10.2002

sporočila: 380

30. jan 2004 8:51

Ali se da pripraviti samo bananin sok ?

majdi  

član od: 18.11.2003

sporočila: 359

30. jan 2004 9:17

Sonja: dobiš ga tudi v trovinah. Vem da ga imajo v Intersparu. Prodali so se takoj ko so prišli. Lp Majda

vesna.p  

član od: 21.12.2003

sporočila: 32

2. feb 2004 22:12

Mi imamo star sokovnik in smo ga na začetku pridno uporabljali, kot vsako novo reč, zdaj po se na njem nabira prah, ker se nam ga ne ljubi čistit. Upam, da ga boste vsi, ki ste ga kupili bolj pridno uporablljali. Najrajši pijem navadno vodo, sadje in zelenjavo pa kar "grizem". Po prebiranju vaše teme bom obrisala prah z našega sokovnika in ga vsaj dva dni uporabljala. Toliko na temo o vrednosti aparata. Če ga kupite, ga res uporabljajte. Malo bi vseeno preračunala koliko svežega sadja dobim za 36.000,00 sit. LP vesna.p

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti