Kaj danes za zajtrk

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2825

4. feb 2018 8:50

Danes bodo hrenovke in trdo kuhano jajce vsak, pa malo vložene rdeče paprike in se bo dalo zdržat do kosila. 

Balenka

anka  

član od: 7.9.2005

sporočila: 4627

5. feb 2018 15:33

Ninja24 je napisal/a:

Danes kot vedno v soboto; 2 jajci, sveža paprika in 1/2 avokada s kajenskim poprom. Jutri pa kot vsako nedeljo: proteinsk palačinka (2 beljaka, 2 žlice ovsenih kosmičev, cimet, 30g proteinov) z malinami (zdaj uporabim kar zamrznjene).

 

Ninja24

Ninja, zakaj pa v proteinsko palačinko ne dodaš še rumenjakov? Tole pa mi deluje zelo okusno, če bo mož za, mu poizkusim speči za zajtrk, le da brez malin, ker so mu prekisle, no jaz jih obožujem, njemu bi dala banano ali jabolko

 

Moj današnji zajtrk pa je bila prosena kaša, kuhana v mleku in kava z mlekom

NutellomAnka

lačna helena  

član od: 6.2.2018

sporočila: 3

6. feb 2018 12:42

anka je napisal/a:
Ninja24 je napisal/a:

Danes kot vedno v soboto; 2 jajci, sveža paprika in 1/2 avokada s kajenskim poprom. Jutri pa kot vsako nedeljo: proteinsk palačinka (2 beljaka, 2 žlice ovsenih kosmičev, cimet, 30g proteinov) z malinami (zdaj uporabim kar zamrznjene).

 

Ninja24

Ninja, zakaj pa v proteinsko palačinko ne dodaš še rumenjakov? Tole pa mi deluje zelo okusno, če bo mož za, mu poizkusim speči za zajtrk, le da brez malin, ker so mu prekisle, no jaz jih obožujem, njemu bi dala banano ali jabolko

 

Moj današnji zajtrk pa je bila prosena kaša, kuhana v mleku in kava z mlekom

NutellomAnka

joj a ma kdo dober recept za bananine palačinke ali pa ameriške palačinke z bananami?

lačna helena

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12637

6. feb 2018 12:55

   https://www.kulinarika.net/iskanje/?splosno_besede=banan

Pozdravljena, draga nova članica,   ker si nova, naj ti svetujem, da greš zgoraj na rubriko:

RECEPTI, klikneš in tam , kjer piše-ključne besede-napišeš, karkoli te zanima, kar se tiče receptov.

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

nenci  

član od: 10.8.2005

sporočila: 2696

6. feb 2018 15:54

Bananine palačinke jaz naredim z vsemi ostalimi sestavinami kot za običajne. Naredim maso za palačinke, nato dodam dobro zrelo banano, na krožniku dobro pretlačeno z vilicami in jih dodam masi. Nato spečem palačinke. Lahko jih namažeš z nutello , jaz jih najrajši z medom in limono. Če želiš še bolj intenziven okus po banani, pa daš narezano ali pretlačeno banano še v nadev. Pa dober tek!

nenci

Sporočilo je spremenil(a) nenci dne 6. feb 2018 15:56

Ninja24  

član od: 31.3.2007

sporočila: 2692

9. feb 2018 14:41

anka je napisal/a:
Ninja24 je napisal/a:

Danes kot vedno v soboto; 2 jajci, sveža paprika in 1/2 avokada s kajenskim poprom. Jutri pa kot vsako nedeljo: proteinsk palačinka (2 beljaka, 2 žlice ovsenih kosmičev, cimet, 30g proteinov) z malinami (zdaj uporabim kar zamrznjene).

 

Ninja24

Ninja, zakaj pa v proteinsko palačinko ne dodaš še rumenjakov? Tole pa mi deluje zelo okusno, če bo mož za, mu poizkusim speči za zajtrk, le da brez malin, ker so mu prekisle, no jaz jih obožujem, njemu bi dala banano ali jabolko

 

Moj današnji zajtrk pa je bila prosena kaša, kuhana v mleku in kava z mlekom

NutellomAnka

Da malo zmanjšam vnos maščob, vseeno pa so proteini....komot kar v maso dodaš spasirano banano in pa seveda celo jajce, je super, občasno si naredim tudi z dodatkom banane (če me čaka malo bolj na hard trening), sicer pa jagodičevje, ker ima manj sladkorja.

Ninja24

anka  

član od: 7.9.2005

sporočila: 4627

10. feb 2018 9:24

Sem spekla palačinko, možu vzela žlico proteinov, hihi mmmmmm, malo je bila pregosta, če bom še pekla, sam res še banano vmes ali pa žlico mleka

ampak je bila pa palačinka z grešnim dodatkom 

NutellomAnka

Ninja24  

član od: 31.3.2007

sporočila: 2692

10. feb 2018 23:52

anka je napisal/a:

Sem spekla palačinko, možu vzela žlico proteinov, hihi mmmmmm, malo je bila pregosta, če bom še pekla, sam res še banano vmes ali pa žlico mleka

ampak je bila pa palačinka z grešnim dodatkom 

NutellomAnka

Ni slabo a ne,,,no tale grešni dodatek je pri meni no go ....jaz včasih dodam žlico ali dve skyerja.

 

Ninja24

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

11. feb 2018 0:19

Heh, ja, me spominja na znanko, ki ima navado naročit pet kepic sladoleda, zraven pa potem pije kavo z natreenom.

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1685

11. feb 2018 11:39

petek: pečenice, kisla repa, krompirjevi žganci, sadna solata

sobota: jota iz kisle repe s slanino, kvašene miške

nedelja: bučna juha, žrebičkova pečenka, štrukelj s kislim zeljem, zelena solata, kava in domači piškoti

LP, Saša

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti