Knjiga psi

berta55  

član od: 5.1.2011

sporočila: 7

tema odprta - 5. jan 2011 14:55 | ogledi: 16.474 | odgovori: 33

Pozdravljeni!

Kaj je kdo že bral to knjigo?

Vesela bom vsakega odziva!

jaz sem jo danes končno dobila v roke in komaj čakam, da se je lotim... :)

lep zimski dan še naprej!

lp,

Berta

berta55

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

5. jan 2011 15:12

In zato, da nam to poveš, si se včlanila? Smrdi po reklami.

rimljanka

tunna  

član od: 11.9.2010

sporočila: 288

5. jan 2011 15:37

jaz sem skeptična okoli vsega tega, sploh če poznaš ozadje. sem prebrala prvih 10 strani in jo vrnila v knjižnico. lp tunna http://titabota.blogspot.com/

berta55  

član od: 5.1.2011

sporočila: 7

5. jan 2011 15:44

tunna... kako ozadje? ne poznam... v bistvu sem danes prvič sploh zvedela za njo... jaz bom prebrala malo več kot 10 strani, če jo že imam doma...:) berta55

neznan uporabnik

5. jan 2011 15:54

Meni edin ni jasno zakaj moraš met tisto koncentracijsko številko? A je to ene vrste novo sledenje al kako?

Ne, pojma nimam, sem pa na hitro preletela www.psi.si

 

 

 

japaja

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

5. jan 2011 16:12

Knjiga Psi (ni o človekovih najboljših prijateljih na štirih nogah) je slovenski poskus tako imenovanega guerilla marketinga (zanimiv fenomen marketinga, ampak popoln crap od knjige). Tako da ima Rimljanka po mojem kar prav. lp, proxima

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

5. jan 2011 16:25

Kolk sem jaz razumel, gre res za guerilla marketing, torej, da se z gverilskimi akcijami sesuje trg in s tem kapitalizm. Bodoči, da jaz nisem ravno za puško, grem šivat bandiero roso!

ežoj

neznan uporabnik

5. jan 2011 17:48

A to pol pride tko kot ena Partizanska Knjiga al kako se je že imenovala tista založba?

Ežoj, ti zastavo sešij, jaz grem pa hitr na šnelkurz igranja harmonike.

 

Berta55, poročaj.

japaja

berta55  

član od: 5.1.2011

sporočila: 7

5. jan 2011 18:21

Saj vas berem, samo nisem še imela razloga, da se prijavim. Sem prebrala vaše komentarje, pa ne vem kaj naj si mislim, si bom raje sama ustvarila mnenje. Grem zdaj brat to čudo od knjige... :) lep večer vsem skupaj! lp Berta berta55

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

5. jan 2011 19:45

japaja je napisal/a:

A to pol pride tko kot ena Partizanska Knjiga al kako se je že imenovala tista založba?

Ežoj, ti zastavo sešij, jaz grem pa hitr na šnelkurz igranja harmonike.

 

japaja

A lohk pojem? Kapitalizem se bo sesul od šuba!

lp

cervus

tunna  

član od: 11.9.2010

sporočila: 288

5. jan 2011 19:52

ja, manca košir je na svojem blogu napisala recenzijo te knjige in tam se je potem razvila debata o tem, ali knjiga res sporoča neko višje bistvo ali je samo nateg ... zakaj nateg, avtor, ki je neznan in se podpisuje pod psevdonimom Eros, naj bi vsebino knjige videl v sanjah, a pisec mu ni bil razodet. naslednji dan (to je bilo na božič, ne vem točno katerega leta) je knjigo v celoti napisal. v enem dnevu! 777 strani! in ker pisec v sanjah ni bil razodet, se tudi on ne razodeva. knjiga je bila torej napisana v enem dnevu, izdana pa 7.7.2010, v samozaložbi. ima 777 strani in stane 77€. eni pravijo, da gre za prevaro in da hoče tip veliko zaslužiti. na spletni strani išče tudi odgovor oz rešitev uganke, ki se skriva v knjigi, tisti, ki jo bo pravilno rešil, bo baje dobil 10.000€ kar je tudi zelo zanimivo je dejstvo, da so spletne strani www.psi.si in podobno, torej taka splošna kratka imena, rezervirana in jih ne more zakupiti kar kdorkoli. ta stran je bila očitno postavljena z namenom, da bo nekoč nekdo nekaj gor objavljal v povezavi s psi. in take spletne strani so velikokrat težko dosegljive. in hecno je to, da je bila knjiga izdana v mariboru, iz maribora pa je tudi podjetje, ki je to spletno stran zakupilo. a ni malo hecno, da nekdo, ki izda knjigo v samozaložbi, in katerega poslanstvo je širiti sporočilo o ljubezni, o kateri govori v svoji knjigi, lahko zakupi eno tako spletno stran s tako splošnim naslovom? ne vem, jaz nisem strokovnjak in to kar tu pišem so le povzetki, poiščite recenzijo mance košir in si preberite. drugače je knjiga pač o duhovnosti in tako dalje, jaz takih pisarij ne kupujem oz tudi ne berem. zato mi knjiga ni potegnila in sem jo po 10 straneh, čeprav sem bila zelo radovedna, odložila. lp tunna http://titabota.blogspot.com/

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti