Študij ob delu

Pavlika  

član od: 12.1.2006

sporočila: 45

tema odprta - 30. nov 2010 20:45 | ogledi: 4.498 | odgovori: 2

Zanima me, če kdo med nami študira ob delu? Kaj študirate,kje, kako ste zadovoljni s fakulteto...

Pavlika

ma-ja  

član od: 5.2.2008

sporočila: 8

30. nov 2010 21:40

Jaz študiram na podiplomskem študiju na Ekonomski fakulteti. Sam študij ni tako dobro organiziran, ker je premalo predavanj in predvsem vaj, na izpitih pa je zahtevnost enaka kot za redne študente. Predvsem pri predmetih kjer ni kakšne otipljive literature, je težko naštudirati vso snov. Drugače pa sem najbolj razočarana nad ostalimi "sošolci", ker noben noče dati zapiskov, tudi če jih imajo. Je pa težko poleg službe in družine, ampak počasi lezem proti koncu (sem v 2. letniku). Potem pa se z vso voljo posvetim svojemu hobiju - tortam! LPM ma-ja

Leyla_  

član od: 22.8.2008

sporočila: 164

1. dec 2010 8:14

Tudi jaz študiram med delom in sicer računalništvo. Niti zdaleč ni lahko. Predavanja so istočasno kot za redne študente in glede na to, da delam do štirih, ne morem hoditi. Vaje so pa popoldne. Ampak je vseeno premalo in zahteva veliko samostojnega dela. Jasno, izpiti in pogoji so isti kot za redne študente. Tudi jaz počasi lezem proti koncu. Težko je namreč priti domov ob petih ali še pozneje, skuhati kosilo in se potem učiti. http://ajrina.blogspot.si/

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti