Razlika med indukcijskimi kuhalnimi ploščami

tasyka 2  

član od: 7.11.2009

sporočila: 56

21. sep 2010 10:44

Miele npr omogoča, da z eno potezo ugasnem posamezni grelec (hkrati držim + in - za ta grelec in se ugasne, ne glede na kateri grelni stopnji je). Pri Boschu pa je tako, da lahko edino ugasneš a) celo ploščo (kar seveda ni OK, ker potem izklopiš vse grelce, ne samo tistega, ki bi ga želel) ali pa tiščiš + toliko časa, da prideš na booster in potem še enkrat + in s tem izklopiš ta grelec. Res zamudno in nepraktično. ne vem,če si pravilno tole razlagam,ampak jaz lahko tudi izklopim samo en grelc,mi ni potrebno vse sklapljat,ni čisto nič zamudno ,res tasyka 2

Ilbis  

član od: 31.1.2010

sporočila: 23

21. sep 2010 12:12

Imam Boschvo ploščo PIE675N24E in sem zelo zadovoljna. Seveda lahko izklopim z eno potezo vsak grelec posebej ali celo ploščo na enkrat. Ilbis

tasyka 2  

član od: 7.11.2009

sporočila: 56

21. sep 2010 12:27

Ilbis je napisal/a:
Imam Boschvo ploščo PIE675N24E in sem zelo zadovoljna. Seveda lahko izklopim z eno potezo vsak grelec posebej ali celo ploščo na enkrat. Ilbis
sicer nimam pri roki papirjev od plošče,da bi povedala tip,ampak tudi jaz lahko tako naredim in sem zelooo zadovoljna z njo :) tasyka 2

urssula  

član od: 25.1.2005

sporočila: 234

21. sep 2010 14:38

Verjetno so razlike med različnimi tipi plošč... Kakšna je poteza za izklop enega kuhališča pri vaših ploščah? urssula

Ilbis  

član od: 31.1.2010

sporočila: 23

21. sep 2010 15:25

Pritisneš na ekranček na spodnjem delu plošče. Ilbis

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

21. sep 2010 20:07

Tudi jaz imam Gorenjvo, 4, zelo zadovoljna.

Kyara

urssa  

član od: 25.12.2005

sporočila: 380

24. sep 2010 9:18

ursulla, jaz imam boschevo in se ugasne z eno potezo. pritisneš na + in - skupaj. oz. se ne ugasne, ampak preklopi na funkcijo ohranjanja toplote. če hočeš dat res na 0, še enkrat pritisneš -. gre pa to tako hitro, da sploh ni problema. pa še ta funkcija da ti samo še malo greje na koncu je super! :) Urša

Polž  

član od: 28.5.2007

sporočila: 37

24. sep 2010 14:09

Pozdravljeni! Jaz pa sem si v ponedeljek kupila prenosno indukcijsko ploščo v Hoferju. Lahko jo reguliraš glede na moč ali temperaturo. Žal mi ni jasno v čem je razlika, oz. za kakšno kuho je kaj primerno. Morda mi zna kdo od vas pomagati? LP M. Polž

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

24. sep 2010 14:13

V čem je razlika v primerjavi s čem?

tjas

poloni  

član od: 19.10.2004

sporočila: 123

27. sep 2010 14:41

Odločam se za nakup prenosne indukcijske plošče in lepo prosim za nekaj nasvetov ali izkušenj tistih, ki indukcijsko ploščo že imate. Na kaj naj bom pozorna? Vem, da sta lahko eno ali dve kuhališči, moč je različna (predvidevam, da je boljše kupiti močnejšo); iz zgornjih mnenj sem izvedela, da je tudi mesto gretja lahko različno (v krogih ali kjer koli ...), "booster?", različni načini izklapljanja ... Kaj vse naj še vprašam pri nakupu? Na žalost je po navadi tako, da šele takrat, ko neko stvar kupiš in jo začneš uporabljati, ugotoviš, kaj vse bi lahko še imela (prej pa sploh nisi pozoren na to, saj ne veš, po čem vprašati). Hvaležna bom tudi za kakšen nasvet tistih, ki indukcijsko ploščo imate, vendar pa pri njej pogrešate katero funkcijo (kaj bi bilo dobro, da bi še imela). Hvala že vnaprej.

Poloni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti