Laydies and gents

neznan uporabnik

29. avg 2010 15:16

No, meni je bila tale debata zelo poučna, moram rečt. Predvsem kar se potencialnosti tiče. Po podatkih ZZZS so leta 2001 napisali 188.286 receptov za antidepresive. Lani že 432.300. Res je, da so s tem zmanjšali bolniške.... ("kakamo še, sekiramo se pa ne več"). In Multivitamin v resnici živi med nami. Ne bom rekla tiste o štekanju japaja

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

29. avg 2010 20:07

Vau, ste pa naklofal v dveh dneh.....

lp

cervus

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

29. avg 2010 20:21

Sem povsem zmeden,ko tole berem. Dva dni nisem bolj prisoten pa naletim na tako čudne debate, kot jih tukaj še ni bilo. OK Multi, kaj za vraga sploh hočeš povedati ? A lahko to preciziraš v enem ali dveh stavkih ? Ker na momemnte imam občutek, da bi rada malce zezal, pol padeš v nek hud sentiment, pol skoraj v jok, skratka, še najbližje tej jari kači od osem strani je definicija Vanje- driska. Pa ne mislim nič slabega ampak dragi kolega Multi, rahlo si zmeden. Drugače sem pa vesel vsakega novega člana sploh če je moški. Ampak dejmo rečt ktero o kulinariki, pusti psihoze drugim. lp hedonist

anaboleyn  

član od: 18.1.2010

sporočila: 91

29. avg 2010 21:09

Jaz pa nisem vesela vsakega novega člana. Kakor uživam, ko berem Vendelino Jr. ( ki je res pametna in ne samo "pametna") v njeni prelepi slovenščini in izrazih, ki jih (duhovito) uporablja (pleme je samo en primer, ki v njenih sporočilih vedno paše, kamor ga pač umesti, sem po dve dneh pisanja še enkrat prebrala Multijevo prvo pisanje in se spomnila še vseh ostalih zateženosti, ki jih pošilja kot odgovore ali mnenja in mislim, da tudi če nič več ne napiše in naj svoje komplekse zdravi drugje in ne na kulinariki, bo ravno tako dobro. Ker komplekse ima, 100%! Da o znanju slovenščine in pisanju v stilu "piši kakor govoriš" oz. nekem brez veze slangovstvu ne bi nič.... P.S.: Mislim, da Vendy sploh ne bo odreagirala, ker je, kot misli tudi sama, pametna in je škoda vsake njene sekunde časa, da bi se z Multijem spuščala v neke besedne dvoboje in dokazovanja ne vem česa že, da bi Multi svoj ego hranil. P.S.2.: Predvidevam, da se bo Multiju vsulo in se bo razpisal, ampak tako kot on sem samo napisala svoje mnenje. P.S. 3.: Uživam v branju njenih napotkov in ne v oblačenju po predlogih Vendeline Jr. in uživam, ko nam pravi Ladies! Pa lep pozdrav vsem na Kulinariki in mirno noč. anaboleyn

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

30. avg 2010 8:43

Ježeš, človek gre dva dni v naravo, pride nazaj in evo-ti-ga-na. Danes odprla multivitaminovo opravičilo, rekla, da ne vem čisto, zakaj se opravičuje, ker itak nisem vsega prebrala, anyway, hvala tistim, ki rečete kakšno lepo besedo o meni (paše), kolega multivitamin je itak dobil a valuable lesson, dajmo tole nesrečno temo zaklenit. Vendelina jr.

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

30. avg 2010 10:11

Veste, meni pa je prav malo žal, da ni več na TV kakšnih res dobrih kvizov, kot so bili včasih in bi tako lahko vsak pred celim Slovenskim občestvom dokazoval svojo pamet, razgledanost, duhovitost...

Srbi bi rekli: "tko voli, nek izvoli."

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

30. avg 2010 14:21

uhh.. dobro.. bom pa jaz rekla AMEN Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

beatrice  

član od: 18.11.2009

sporočila: 137

30. avg 2010 17:27

Ježeštana, malček manjkam - pa spet pade petarda v forum. Zakaj se ljudje lahko grizemo, žreti se pa ne smemo? Tinca, se strinjam in zaključujem v stilu Pipilangstrumpf: Amen pod kamen! beatrice

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

30. avg 2010 17:54

Brez veze, res se ni vredn kregat.

Amen.

katti

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

30. avg 2010 22:18

Vendelina jr. je napisal/a:
Ježeš, človek gre dva dni v naravo, pride nazaj in evo-ti-ga-na.Danes odprla multivitaminovo opravičilo, rekla, da ne vem čisto, zakaj se opravičuje, ker itak nisem vsega prebrala, anyway, hvala tistim, ki rečete kakšno lepo besedo o meni (paše), kolega multivitamin je itak dobil a valuable lesson, dajmo tole nesrečno temo zaklenit.Vendelina jr.

 

Dear Lady Vendy ...

 

Za crknit. Zabavno. Amen.

Mamamia

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti