Laydies and gents

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

28. avg 2010 20:42

tulka je napisal/a:

Vanja darling in še kdo, če ga zanima:

Ojoj, buhve če ste me zastopl

tulka

 

Tulka, jaz tebe vse zastopm. Ko stara zakonca. Tistim tud že skor nič ni treba govorit.

 

Vanja

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

28. avg 2010 20:42

..me prav zanima...

rrr

neznan uporabnik

28. avg 2010 21:46

No pa lahko noč pa eno bolho za pomoč, če te pa kera pič pa nikar mene ne klič japaja

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

28. avg 2010 22:10

katti je napisal/a:

Priem, če bo še kaj drugega..

katti

tulka je napisal/a:

 

anja darling in še kdo, če ga zanima:

ko izbereš citiranje, se ti v oglatih oklepajih izpiše na primer 'citat=--multivitamin--', sledi citirano besedilo in nato spet med oglatimi oklepaji '/citat' (namesto oglatih oklepajev uporabljam navednice).

Citiraš torej lahko tudi različne osebe, samo v oglat oklepaj zapiši 'citat=--japaja--' ali 'citat=--tulka--' in citirano besedilo zaključi s '/citat' v oglatem oklepaju.

Ojoj, buhve če ste me zastopl

tulka

 

ne bom komentirala, le eksperimentiram...

 

 

lp lučka

Sporočilo je spremenil(a) lucka52 dne 28. 2010 22:11

banana130  

član od: 22.12.2009

sporočila: 228

29. avg 2010 9:23

Kot pravi nona od Gite 33 bolj ku mešaš drek bolj smrdi. Vendar kot vidi se je ta kar malo razdišal. Fanj ! banana130

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

29. avg 2010 10:33

Hm...a je Vendy na dopustu???

Ker , komaj čakam da se vrne...

Escada

neznan uporabnik

29. avg 2010 10:54

Ti nč ne čaki, Escada, kr sam povej , hehe... (razen če nisi eden tistih, ki se skrivajo za drugimi KVAK), In seveda ščuvajo. japaja

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

29. avg 2010 12:08

japaja je napisal/a:
Ti nč ne čaki, Escada, kr sam povej , hehe... (razen če nisi eden tistih, ki se skrivajo za drugimi KVAK), In seveda ščuvajo. japaja

Nikoli se ne skrivam za drugimi"japaja". Tudi iz mojega pisanja ne razberem nobenega ščuvanja, me pa iskreno zanima Vendy-ina reakcija. Ker tole, kar se je začelo in v kaj se je razvilo je milo rečeno ena sama patetika, prvo pljuvanje potem pa lizanje... 5 strani enga smega "dreka" prvo napad in pametovanje, potem opravičevanje in prilizovanje ter pošiljanje ZS-jev sem ter tja. Je to normalna konverzacija? Sploh v(mogoče) odsotnosti nekoga na katerega večino teksta leti?...bla bla bla...No, od "nekaterih" kaj druga itak ni za pričakovat.

 

 

Sporočilo je spremenil(a) escada dne 29. 2010 12:20

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

29. avg 2010 12:20

multivitamin je napisal/a:

 

 tisto  žlubodranje (to je vzeto iz konteksta)

 

Vidim pa,da eni zelo nestrpno in privoščljivo čakajo,da se bo oglasila Vendelina jr. Ampak jaz bom spor z njo že znal zgladiti. Tako,da se kaj preveč ne veselite kako se boste mogoče naslajali.

 

Multi

multivitamin

Sporočilo je spremenil(a) multivitamin dne 29. 2010 11:20

Tiste"ene" se lahko imenuje, nobene panike, bolj me zanima kako se zgladi spor, ki je trenutno še enostranski?

Naslajamo pa se že....jaz trenutno z tortico po kosilu...je dobra, bananina, vesel pa tudi, ker je vreme lepo...

Escada

neznan uporabnik

29. avg 2010 12:39

Mene pa poleg strpnosti do drugače spolno usmerjenih in drugače verujočih zanima tudi strpnost do patetičnih (ali je patetika morda prepovedana) japaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti