Laydies and gents

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

28. avg 2010 16:30

korenckova je napisal/a:
Multivitamin, prav hecen dedec si, razpoloženja se ti pa tudi hitro menjavajo. No ja, sto ljudi, sto čudi, ali kot bi rekel moj prijatelj, sto žena, dvesto sisa korenckova

 

Dajmo se no mal nasmejat! OK!!

 

Takole sem se odločila: Ali je v puberteti, ali je noseča ali pa v perimenopavzi.

 

Tem trem skupinam se tako približno menja razpoloženje.

 

Ker, za nickom se lahko skriva katerikoli spol.

Vanja

korenckova  

član od: 14.10.2008

sporočila: 222

28. avg 2010 17:39

Daj no, vsak ima težave in je kdaj zagrenjen, pa ne stresa svojih težav na ta način. Če je to to in so vzrok takemu obnašanju (beri: pisanju) tvoje težave. Kaj pa vem, mogoče si pa po naravi tak negativec. Skuliraj se, dečko, probaj na prijazen način in boš videl, da se da. Pa tudi ti se boš bolje počutil. korenckova

neznan uporabnik

28. avg 2010 17:58

Ampak tale terapija tukajle ne bo zastonj, hehe.. , maš da potem, ko maturiraš, prirediš en velik piknik, pa magari če poleg ostalih dobrot tut vampe skuhaš.. Banana 130, a vidiš, da lahko vsi pišejo svoja mnenja? Samo vztrajen moraš biti, ne pa takoj v jok pa na drevo (pa pomfriT s sabo)... japaja

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

28. avg 2010 18:12

Japaja, a si ti mal žleht  pa tak.

Imejmo se malo bolj radi, no.

 

Vanja

neznan uporabnik

28. avg 2010 18:34

Vanja, mensezdi da si tole zdele mal narobe razumela? Ker če greš v jok pa na drevo, moraš imeti nujno pomfriT (tale kapitalni T sem preplonkala od Dragičke, jst nč kriva) s sabo. Iz najmanj 2 razlogov: 1. Če te nihče ne šmirgla in če te nihčene vpraša zakaj si gori in če te pustijo na drevesu do nezavesti in se jim vsem po vrsti fučka, da si na drevesu...potem je fino, da imaš malico s seboj. Rataš lačen slej ko prej. In ko potem poješ ocvrt krompirček, zdržiš še malo, najmanj pa do trde teme, ko lahko splezaš dol in greš po svoje. Razlog 2: Pomfri je bil v času nastanka joka in drevesa ena moderna fast food. In če te že zaradi tebe samega ni nihče šmirglal, je bil pomfriT ena taka fajn dimna zavesa: "Ijoooj, pomfri!!! A daš še men mal? Dej prid dol!!??" V glavnem..jst še nikol nisem šla brez pomfrita na drevo in vedno se je super izteklo No, upam, da sem zadovoljivo razložila povezavo med podzemnimi in nadzemnimi deli raslin? Radi se pa itak da imamo, vanja! V nasprotnem primeru se ne bi tukajle pregovarjali ampak bi vse na googla klikali.. japaja

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

28. avg 2010 18:38

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

Escada, kako pa to narediš, da imaš dva citata v enem odgovoru?

Za enega sem pogruntala, kako, drugi mi je še vedno zagonetka.

 

 

Vanja

 

Vanja, saj ne gre enostavno

Se je treba mal pomatrat...pa Copy/past-at....itd

 

Escada

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

28. avg 2010 19:00

Multi, ti čist mim strelaš.

Tist komentar k Japaja ni letel na tebe, OK.

 

Vanja

perpetua  

član od: 11.10.2008

sporočila: 338

28. avg 2010 19:25

Ampak multivitamin - čeprav se ti je zgodilo nekaj hudega, ti to ne da a priori pravice, da svojo zadirčnost, zagrenjenost stresaš na forumu in sigurno tudi na ljudi okrog sebe v resničnem svetu. Ker kdor širi okrog sebe nezadovoljstvo, ga bo prejel še več nazaj. In če misliš, da imaš resne težave, se obrni po pomoč, s stresanjem slabe volje na kulinaričnem forumu ne boš rešil svojih težav. In resno ti niha razpoloženje, zjutraj se posloviš iz foruma, popoldan že vabiš na vampe. Čeprav se zdaj zdiš spet čist prijazen fant (gospod?), nas čez 3 ure morda čaka spet naslednja bomba. perpetua

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

28. avg 2010 20:03

Priem, če bo še kaj drugega..

katti

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

28. avg 2010 20:27

Vanja darling in še kdo, če ga zanima:

ko izbereš citiranje, se ti v oglatih oklepajih izpiše na primer 'citat=--multivitamin--', sledi citirano besedilo in nato spet med oglatimi oklepaji '/citat' (namesto oglatih oklepajev uporabljam navednice).

Citiraš torej lahko tudi različne osebe, samo v oglat oklepaj zapiši 'citat=--japaja--' ali 'citat=--tulka--' in citirano besedilo zaključi s '/citat' v oglatem oklepaju.

Ojoj, buhve če ste me zastopl

tulka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti