Laydies and gents

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

28. avg 2010 10:46

Ja, perpetua, točno tako in ob vsem tem blazno spominja na enega popolnoma enako nezadovoljnega dedca, ki je nekoč že stresal svojo nejevoljo tu pu kulinariki. In tudi jaz sem pogledala število njegovih poslanih prispevkov v osemnajstih dneh, kar je med nami - 6,22 prispevkov na dan....se človek boji, da bo tud z omare doma skočil ta multivitamin.

Če bi omenjena lady pošiljala svoje prispevke v istem tempu kot to počne on, bi jih naklepala v času svojega članstva kar blizu 9800 - torej multivitamin krepko vodi.

rrr

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

28. avg 2010 11:47

Tole

multivitamin je napisal/a:

pa še nekaj. Nobenega komentarja se ne bom ustrašil. Na začetku ste mi določeni malo grozili. Ne bojim se več. Odgovoril bom pa kakor bo meni odgovarjalo. Če bo napad se bom branil z napadom. Če bo pa konstruktiven dialog bom pa konstruktivno odgovarjal. Vaja dela mojstra.

multivitamin

in tole

multivitamin je napisal/a:
Verjetno bo marsikdo srečen. Recept sem prispeval,komentiral sem. Ampak se poslavljam. Ne bom več komentiral,ne bom pošiljal receptov. In to večinoma zarad tistih ko imajo na števcu cez 3000 sporočil in mislijo,da so bog in batina. Vsaj na kulinariki. Lepo je bilo z vami vsemi. Veliko uspehov še naprej.

Multivitamin

 

Mi ravno ne paše skupaj...

No to misli tudi moja Lady in celotno moje pleme

Escada

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

28. avg 2010 12:12

Escada, kako pa to narediš, da imaš dva citata v enem odgovoru?

Za enega sem pogruntala, kako, drugi mi je še vedno zagonetka.

 

 

Vanja

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8703

28. avg 2010 13:04

Se pravi, še en novi član - 10.8.2010 - ki pljuva in ocenjuje kulinariko oz. člane. Saj smo bili priča mnogih, ki so na novo prišli in opaliiiii  po vsebini in po članih.

Če pa je spet eden od "preimenovanih" to se mi pa zdi nizkotno in podlo, da se moraš preimenovati, da poveš kaj ti ni všeč.

Pozdravček!

neznan uporabnik

28. avg 2010 13:35

Ehh.., pa tut nč ne razumete.. Tip je star 40 let, inventuro ima kakšno desetletje poprej, kot pa o tem pišejo knjige, obuja spomine na stare cajte, aktiven je ponoči (na Kulinariki. Kar pomeni....?) In če ima pri inventuri rdeče številke, verjamem, da se je spravil na navidezno uspešne.Iz čistega svojega lastnega nezadovoljstva. Po mojem občutku mu ali škripje v vezi ali je na frišno ločen... pa ne ga do konca uničit, no Sej voljo po komunikaciji ima (kar pomeni, da še ni čisto na koncu KVAK) Tole je bil moj mali prispevek k slovenski blaznosti japaja

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

28. avg 2010 14:01

Japaja, da hitroda me kdo drug ne prehiti...

Kuharca Anamarija brez glave

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

28. avg 2010 14:48

No, končno se je moje pleme spravilo ven, da sem lahko v miru prebrala vse napisano. Še predno sem prebrala post lady Vanje, sem pomislila popolnoma enako. lp lady Vesna

banana130  

član od: 22.12.2009

sporočila: 228

28. avg 2010 14:55

Zakaj na tem forumu eni lahko mirne duše izrazijo svoje mnenje, drugi pa ne ? banana130

korenckova  

član od: 14.10.2008

sporočila: 222

28. avg 2010 15:30

Multivitamin, prav hecen dedec si, razpoloženja se ti pa tudi hitro menjavajo. No ja, sto ljudi, sto čudi, ali kot bi rekel moj prijatelj, sto žena, dvesto sisa korenckova

giga 33  

član od: 29.1.2009

sporočila: 46

28. avg 2010 15:50

Banana130- tudi jaz sem se to že večkrat vprašala. Do določenih osebkov,( ki največkrat pametujejo in so vsevedi) velja neka zaščita. Nima smisla se spuščat v take debate, saj kot pravi moja nona : bolj ku mešaš drek, bolj smrdi. giga 33

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti