Zajtrk/malica

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

23. avg 2010 17:44

Ravno moderator je tu zato, da naj bi opozarjal člane in skrbel za red in razumljivost prispevkov. Verjemi da ima do tebe veliko tolerance, po nekih splošnih, nenapisanih pravilih forumov na sploh, bi te moral, in bi te lahko čisto mirne vesti ustavil že pri kakem tretjem odgovoru, če ne drugega pri tistem zemljevidu za Kamnik bi si zaslužil kar ban. Ampak nisem jaz tu da pamet solim, sem zgolj opozoril, ker marsikateri najstnik v najhujšem slengu sestavi veliko lepše povedi kot nekatere ti. Sporočilo je spremenil(a) zzak1977 dne 23. 2010 17:44

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

23. avg 2010 18:09

multivitamin je napisal/a:

In sprejel bi kritiko moderatorja,če sam ne bi ob ponovnem branju naletel na veliko napak v njegovi kratki pošti. Če že mene karaš drugič vsaj preveri,če si sam vse pravilno napisal.

multivitamin

Morda boš pa sprejel kritiko admninistratorja, multivitamin.

Čisto za moje lastno vedenje (in ne vedenje) te pa prosim, da mi pokažeš vse moje številne napake v zgornjem, kot praviš ti, kratkem zapisu. Lahko na ZS, da ne smetimo teme.

moderator2

Dobrojedka  

član od: 11.4.2010

sporočila: 282

24. avg 2010 10:22

Viva Meier in Roncolino, šele zdaj sem videla vajina odgovora. Hvala obema. Pri nas sem najhujša zaspanka jaz, ravno zato bi mi prav prišel "seznam zajtrkov". Hči vstane relativno zgodaj in je zmeraj lačna, pri drugih obrokih tudi ješča. Za zajtrk pa je nekako mrzovoljna - v stilu - lačnaaa, pa tega ne bi, pa onega ne bi, ampak šee lačnaaa. Zdaj že sama ve, da se ne počuti dobro, če ne pozajtrkuje in je lažje... Dobrojedka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti