Na dopust s psom

suzanay  

član od: 13.3.2010

sporočila: 33

1. avg 2010 11:44

tjas je napisal/a:

Imela sta pač srečo s hrvaškimi mejnimi organi, drugega ne morem reči. Po njihovih pravilih lahko od t.i. nevarnih pasem v državo vstopijo samo taki z rodovnikom. Na srečo cariniki ne preverjajo vedno oz. se ne spoznajo/pogledajo skozi prste glede na to, kako lastnika ocenijo.

tjas
Imela sta srečo ja pol pa morajo imeti vsi srečo.Saj pol pa 3/4 slovencev več ne smemo na hrvaško,ker so napadalni psi. Sem se tud preko spleta z več katerimi pogovarjala,ki jih poznam samo virtualno pa so bli na morju z staffordi,pitt bulli,boksarji...ki pa tud niso rodovniški,pa niso mel problemov.Tadva prijatelja sta pač,ki ju poznam osebno pa sem izstavla.Če pa gledajo po lastnikih pol pa se jaz res ne rabim nič bat suzanay

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

4. avg 2010 13:08

Pozdravljena! Sicer sta očitno bolj namenjena v Dalmacijo, a bi ti vseeno rada omenila še FKK kamp Istra pri Funtani v Istri. Pol kampa je rezerviranega za pesjanarje, imajo tudi posebno plažo za kužke. Že mnogo mnogo let nazaj so imeli posebne kopalnice za pse s toplo vodo, tuše, koše in vrečke za iztrebke.. res na visokem nivoju. Imajo tudi najemniške kontejnerje (hmm samo ti so menda v delu kempa kjer ni psov??), v septembru pa bosta lokacijo lahko izbirala. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

metodac  

član od: 4.2.2009

sporočila: 31

4. avg 2010 13:15

podobno, kot je napisala tinca, velja tudi za FKK kamp Koversada pri Vrsarju. V apartmajih (ki so v samem kampu) in kampu so psi dovoljeni, sicer z doplačilom, pa polno jih je. Tudi na polovici plaž so lahko, na dveh (otroški in peščeni) so prepovedani. Večina pesjanarjev ima pse na povodcu, kamp ima veliko travnatih povšin in sence, tudi nasploh so ljudje tam precej naklonjeni štirinožcem. Mi našega letos sicer nismo vzeli zraven, ker smo bili prvič na morju z otrokom in sva se malo bala, kako bo. Naslednje leto pa gremo v paketu, zagotovo. Še link, če te zanima kaj več: http://www.campingrovinjvrsar.com/sl/Kampi/Naturizem_Koversada_ in http://www.maistra.si/Namestitev/Turisticna_naselja lp, M. metodac

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti