Ribe - prosim pomoč!

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

7. jul 2010 20:36

No ja, ne vem.

Je res, da sem imela samo dva pokrovčka, ampak za trilje, ki sem jih s to napravo poskusila oluskat sta bila čisto pregroba.

Mogoče za kakšno večjo ribo.

nola

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

7. jul 2010 22:03

"Samo dva"!? Jaz nisem še nikoli luskala z več kot enim, in to škarpene in tako naprej v tej kategoriji. Sicer nisem noben izvedenec za ribe, z njimi se mučim bolj zaradi občutka dolžnosti oz. ker je lepo ugoditi nekomu, ki rad je ribe. In doslej sem poznala za luske odstranjevat samo to - ne se mi smejat, še na misel mi ni prišlo, da se da to delat z narobe obrnjenim nožem ali pa celo s tisto spešl pripravo iz noline slikce.

lp

cervus

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

8. jul 2010 8:32

Tako kot Elaphus, tudi sam sem vedno luskal le z enim zamaškom ampak me je nov pristop z večimi navdušil. Tudi sam sem vedno za luskanje nož obrnil narobe, tako so me moji predniki pač naučili. No in tudi ob tem so se mi režali otočani, češ, če je riba sveža je talo čvrsta da ni treba uporabljati tope strani noža ampak kamot z luskaš z pravo. Seveda sem jim povedal, da pri nas pač ne dobimo ribe direktno iz vode in so stare najmanj dab do tri dni, s tem pa postanejo že nekoliko bolj uvele. Res pa je tudi, da sem imel občutek, da niso imeli kaj prida ostrih nožev..... lp hedonist

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

8. jul 2010 11:36

No ja, celo življenje jem ribe skor direkt iz vode. Tule teče pogovor tako, kot, da so ribe izključno morske živali. Pa ni tako.

rimljanka

neznan uporabnik

8. jul 2010 11:46

Rimljanka, pozabljaš, da so nekateri in nekatere tudi ribe po horoskopu...kako se pa te oluska? japaja

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

8. jul 2010 12:58

Eh, konec koncev, nekatere ribe nimajo lusk (ali vsaj skoraj ne). O horoskopastih pa nič....................

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti