Pecivo za izlet

MissLady  

član od: 1.7.2005

sporočila: 811

24. jun 2010 14:51

ežoj, sej nimam nič proti, če kdo razodeva svoja mnenja na dolgo in široko, če kdo vpraša po mnenju..... ampak iz lastnih izkušenj vem, da večina tu gor rada razlaga vse okoli in okoli, samo tisto kar vprašaš pa ne zveš.

Kaj mene briga a se je njej pecivo pomečkalo, skisalo ali pa so ga mogoče pojedle mravlje .... mene zanima samo katero pecivo bi bilo najbolj primerno za na izlet v naravo. OK, nič nimam proti tudi če kdo poda predlog - napolitanke.... ampak dej no, ni mi pa treba napisat eseja, da ga je glih treba še avtorsko zaščitit glede na dolžino, o tem da naj raje vzame več štunfov in da je prevroče da bi človek sploh kaj pripravljal.

Jst nisem nič užaljena in nihče me ni nič užalil....

MissLady

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

24. jun 2010 14:53

ežoj je napisal/a:

De ne ga srat, nič pečt, ampak ona to pove na bolj fin način, da bi ne bil kdo užaljen, pa ji vseen ne uspe, zmeraj je kdo užaljen.

Pa mimgrede, kako je kaj z luno?

ežoj

 

Kako je z luno, ne vem. Po moje smo tako že nekaj let za njo. (JM)

 

ČE bi bil pa ti Proxima, bi pa tisto dolgo pesmico še enkrat napisal. Ali prepisal, ali bolj verjetno copy/pastal. MIslim na tisto iz foruma o nogometu. Tisto, ob kateri na koncu piše: Tko je svatio, shvatio je. (ali nekaj podobnega)

 

 

Vanja

neznan uporabnik

24. jun 2010 15:06

Ežoj, ti pa rad gladiš situacije, kajneda? Toda odkar si v rubriki Kaj pa danes za kosilo objavil neko fotko z ostanki, je evidentno, da pri tebi še najbolj frči perje Je torej popolnoma vseeno, katera je.... japaja

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

24. jun 2010 18:06

Za takšen izlet, kot so že rekle - marmonati kolač, z rozinami ali brez, Browniji, razni muffini, jogurtovo pecivo ali pa narediš biskvitno maso, noter vržeš naribana jabolka, rozine (ki se valjajo po predalu - prej jih utopiš v rumu), orehe, lešnike, stopljeno čokolado... Vendelina jr. - . Njen zapis berem kot kolumno. Prav zabaven prispevek. A je luna že mimo? Ali šele bo? Moycaa

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

24. jun 2010 22:07

Vanja, jaz sem od tistih, ki jih šport sploh ne zanima in tiste teme skoraj nisem odpiral ( pa ste naklofali enih strani, pravzaprav zabavno branje ), ono pesmico, ki je prilimala Proxima sem kumi našel, ja lepa je. Ja, zdej že mal preveč citiramo my dear lady frend, stopilo ji bo v glavo. Drugač, sem hotel odgovorit MissLady in sicer, se mi zdi, da jih je nekaj, takih kot ona, ki bi radi čisto dolgočasne forume. Se pravi na  vprašanje sam direktni odgovori, nobene stranske misli, nobenega nmenja, nobenega razmišljanja. Tam v eni temi, me en napi*di, da če nimam keramičnega noža, ima da sem tiho, ker o tisti temi nimam kaj povedat ( pa imam, skor več od vseh njih skupaj ). Torej, nekateri bi radi forume po sistemu  vprašanja/odgovori, eni bi celo predpisali, kdo lahko sploh odgovarja. Prav me zanima koliko bi vam potem bili zanimivi in sploh berljivi forumi. V tej temi, mi je še najbolj zanimiv prav Vendyin prispevek, pa marsikomu še tudi, pa če se vi ljubitelji dolgčasja postavite na glavo.

Glede hoje v hribe in " pripadajočega  " peciva: moja abstinenca hoje v hribe traja enih petintrideset let več kot pri Vendy, tako, da od osebnih izkušenj nimam nič, tisto kar je napisala Vendy se mi zdi logično, čeprav je logično, da če so piškoti v trdni škatli...........

Drugač, MissLady, lahko najprej pogledaš kdo je napisal in določenih avtorjev sploh ne bereš in si rešila problem.

japaja pravi da je polna luna v soboto, ne vem če ona to ve tako natančno.

Pa ne bom citiral Vendy s tistim stavkom v hrvaščini o shvatanju.

ežoj

Onka  

član od: 23.11.2005

sporočila: 42

24. jun 2010 22:49

Ej, hvala za vse odgovore Res ne gremo v kake hribe in ker je to "ob posebni priložnosti", bo jogurtovo pecivo - na lončke ali žlice - s sadjem tisto pravo. HVALA In če bi spadala med tiste oh in sploh ženskice, potem se na ta "pohod v najboljši možni družbi" sploh ne bi odpravila. Pa brez zamere Lepo lunino soboto želim Onka[smile]

neznan uporabnik

24. jun 2010 23:07

Veš kaj, Onka, dej za vsak slučaj še tiste lešnikove napolitanke v rukzak flikn..kaj pa veš, kakšne ambicije te lahko napadejo tam zgoraj hehe.... Pa pol poročaj? Skratka, problem smo rešili, lepo smo se pogovorili, ene vrste spravo smo dosegli, shvatili smo pa itak vsak po svoje. S pisci tekstov tukajle gori je pa tako: eni resnično potrebujejo odgovore na svoja vprašanja, neki drugi pač preganjajo dolgčas. Važno je, da se med sabo razumemo...(????!!!! HAHA, tale luna pa nekam čudno name vpliva) japaja Sporočilo je spremenil(a) japaja dne 24. 2010 23:45

mamka  

član od: 10.7.2006

sporočila: 434

24. jun 2010 23:33

Kadar greva z možem v hribe, nama na vrhu zelo paše manj sladek jabolčni štrudel. Moj, prinešen v nahrbtniku. Po lastni izkušnji pa lahko rečem, da so otroci raje kot "moj" štrudl jedli kupljene šparove grisinije. Kaj pa veš. Sprobaj enkrat to, drugič kaj drugega. Moji otroci bi tudi puding gor jedli, če bi ga "tastari" prinesli.  

mamka

HejHoj  

član od: 14.2.2008

sporočila: 135

25. jun 2010 20:12

ežoj je napisal/a:
Pa mimgrede, kako je kaj z luno? ežoj
Luna vedno je..............................

kohica  

član od: 30.1.2007

sporočila: 528

27. jun 2010 6:13

Jabolčna pita,mafini,potica ali štrukeljčki,....pica..... kohica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti