Čas je za nogomet!!!

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15824

30. jun 2014 10:00

Je nekaj odličnih "prigrizkov" na tem SP, ni dvoma. Nič čudnega torej, da na kulinariki debatiramo o nogometu, kajne?

mamamia

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

30. jun 2014 23:59

mamamia, kaj praviš? Bomo zmagali (na Nemce mislim, itak )? Wooohooooo, dobra borba, dobra!

Gremo naprej v podaljške. Drž'te se se fantje, Neuer, Basti in ostali, selektor Loew lahko pride na eno pivce za živce k meni kar takoj

 

Mojca

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

1. jul 2014 0:16

Juhuuuuuuuuuuuuuu, za 1:0 mladi vikinški poba Schurrle (kako ga nisem prej opazila?)

Mojca

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15824

1. jul 2014 8:20

Nisem gledala nobene tkme, obisk, pa smo ženske čvekale brez da bi spremljale tekmo.

 

Mi je pa žal, da se Nemci in Francozi srečajo že v četrtfinalu. To je že polfinale pred polfinalom, a kaj hočemo, žreb je žreb.

 

Aja, pa Rodriguez (Kolumbija) je srčkan.

mamamia

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

1. jul 2014 9:04

Joooj, Nemci so se pa namučili včeraj! Pa mene tudi. Tale fuzbal me ubija. Vsak večer tekma, spat hodimo ob polnoči ali še kasneje (podaljški!!), zjutraj pa že ob pol šestih vstat

Še danes, potem pa dva dni pavze, da se malo regeneriramo :)

Danes sem za Belgijce (Hazard ne zgleda švoh), na tekmi med Argentino in Švico pa še nimam ideje, za koga bom navijala. Bom videla sproti, katera reprezentanca ima boljše in lepše atribute

 

Eden Hazard:

saša

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

1. jul 2014 11:37

Mene Argentinci v fotogeničnem smislu niso posebej impresionirali....

Francozi pa....tous pour le fut.

Vendelina jr.

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

4. jul 2014 9:53

Zdaj gre pa že bolj zares. Danes ob šestih je tekma med Nemčijo in Francijo. Sem za Francoze, nekaj razlogov je spodaj:

Patrice Evra

 

Antoine Griezmann

 

Johan Cabaye

 

Morgan Schneiderlin

 

Olivier Giroud

 

Rio Mavuba

 

GREMO, FRANCIJA!!!

(Mamadou Sakho)

MamaF, kaj pa zdaj praviš? Si še za Nemce? Tvoj Oliver Kahn je že leta upokojen, ti ne bo zameril, če boš pogledala še kam drugam :)

 

 

saša

SMARTY1  

član od: 26.2.2014

sporočila: 2750

4. jul 2014 9:58

spagon je napisal/a:

Zdaj gre pa že bolj zares. Danes ob šestih je tekma med Nemčijo in Francijo. Sem za Francoze, nekaj razlogov je spodaj:

 

 

 

 

 

 

 

 

Olivier Giroud

 

 

 

(Mamadou Sakho)

MamaF, kaj pa zdaj praviš? Si še za Nemce? Tvoj Oliver Kahn je že leta upokojen, ti ne bo zameril, če boš pogledala še kam drugam :)

 

 



saša

 

 

Tale "razlog" je za sladkorno dobit 

SMARTY1

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. jul 2014 17:06

Zaradi omenjenih razlogov jaz od španskega debakla naprej podpiram Francijo.

Vendelina jr.

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

4. jul 2014 18:52

Spagon, za Nemce navijam vedno. Izjema je le, če igrajo z Angleži ali Španci

Absolutno tudi tokrat, odkar v francoski reprezentaci ni ZZ, me ne vleče več. OK, nič ne rečem, tvoj izbor je mikaven - a tokrat bom bolj gledala bele drese.
Vodimo 1:0  ob polčasu

 

 

 

Mojca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti