Nepozaben dopust

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1566

3. nov 2014 11:26

Vendelina jr. je napisal/a:

Če pa že hočeš top lokacijo - Andaluzija, Andaluzija, Andaluzija....


Vendelina jr.

 

Ali je že kje kaj zapisano o tvojih popotovanjih, doživetjih ...?

rdkapica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

3. nov 2014 11:48

Včasih naredim kakšen vodič v pps formatu - ampak je to za ozek krog ljudi. Nimam namena tega blogirati.

Vendelina jr.

jesen  

član od: 5.10.2004

sporočila: 410

3. nov 2014 19:54

Prav res nepozaben dopust smo mi imeli pred 26 leti.Letovali smo v Istri v sindikalnem apartmaju,začelo se je že doma,naša uboga zastava 101 je hotela izdihniti tri dni pred odhodom na počitnice.Zadnji dan je bil še tehnični,komaj so jo toliko porihtali,da je šlo skozi,prednje gume je posodil moj brat.Jezus smo si pa upali, s takim avtom na cesto,pa še trije otroci zadaj,še zdaj me strese ,ko se spomnim.No v Postojni je crknil  termostat,k sreči je prišel mimo en mehanik, ki je takoj posredoval  in avto usposobil za naprej.Pridemo v Červar,lepo parkiramo in razpakiramo,vsi srečni,da smo vendarle srečno prispeli.Zjutraj gre mož kupit kruh in pride ves bled nazaj"Gume so ukradli" pravi in gre še enkrat pogledat če je prav videl.No, na žalost je prav videl bratovih gum ni bilo,denarja za nove pa tudi ne.Par dni študirava potem pa prosiva  sodelavca ,da je zapeljal moža v Poreč po dve novi  gumi ,palčal je s čekom,takrat so hodili do banke tudi po 3 tedne,no ta ček pa nikoli ni prišel na banko,ne vem kaj so naredili z njim, toda vnovčen ni bil. 

Ko smo prišli, domov,smo morali kupit pa še 2 gumi,samo, da smo jih tokrat plačali.

Tega dopusta pa res ne bomo pozabili,še zdaj vsako leto ,ko se odpravljava na dopust gledava kaj se bo tokrat pokvarilo.

jesen

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti