Herman, herman...

janca  

član od: 8.8.2002

sporočila: 111

25. sep 2003 23:38

Meni kar paše, da je g. vsevedni Herman le razkrinkan! Je bil že kar malo nevaren s svojimi razlagami. Upam le, da mu ni kdo res nasedel...

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

26. sep 2003 7:11

nasedel v čem, Janca? Vsak ima pač svoj prav in jaz ga vseeno nimam niti za malo neumnega. Edini, kar mu lahko zamerimo je, da do nas ni bil iskren, do Staše še najman, sicer pa je na svetu veliko presnojedcev in če jim to odgovarja, zakaj bi jih kritizirali in imeli za neumne?

špela1  

član od: 26.9.2003

sporočila: 10

26. sep 2003 11:40

jaz v glavnem prebiram forum, ampak moram se tudi oglasiti, namreč spremljam debato med Hermanom in Stašo in dam bolj prav Hermanu, ker tudi sama že nekaj časa papcam samo surovo hrano in vem o čem govori Herman.To, da je pa Herman prekopiral nek post in ga obelodanil za svojega se mi pa zdi brez veze.Vsi nekje dobimo informacije, nekje nekaj preberemo, morda celo preštudiramo in potem to znanje posredujemo naprej (če ga) ali po svojih besedah, ali pa se nam ne ljubi in ga prekopiramo. Res pa je, da to napišemo, da je kopija. Tudi ti Staša si dobila vse te informacije o katerih bluziš tukaj pač nekje (tvoj fant ti to baje razlaga)in seveda vse nekje prebereš in verjameš v prav naše vrle znanosti, ki ima itak vse "prav". Hermanu se pravzaprav čudim, da se mu ljubi dajati se z vami in me prav nič ne čudi, da se ne oglasi pri vseh napadih nanj.Popolnoma jasno je, da Hermana ni sram, saj je itak anonimen in ga nihče ne pozna in se ni zaradi tega potuhnil. Herman, želim ti dober tek ob vsem tem prekrasnem sadju. špela1

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

26. sep 2003 12:31

Špela1, saj mu pravzaprav nihče ni oporekal presnojedstva. Čeprav je presnojedec le dober mesec (kot se je izkazalo na nekem drugem forumu), obnašal pa se je, kot da poseduje vso znanje in izkušnje tega sveta. Problem je bil v tem, da je sposoben natrosit še cel kup neumnosti, ki pa ne vzdržijo zdrave pameti, na nasprotne argumente pa ni odgovarjal, ker enostavno ni imel znanja, ampak je prepisoval iz vseh mogočih linkov. Sam sem z debato z njim končal, ko je trdil, da z limoninim sokom uničiš salmonelo. To ni samo neumno, ampak je tudi skrajno škodljivo. lp Vlado

DanaS  

član od: 23.2.2003

sporočila: 391

26. sep 2003 16:09

In tudi glede na to, da je z nami delil svoje spolne izkušnje in užitke, povezane z njegovim načinom prehranjevanja, sem bila prepričana, da je presnojedec že en lep čas in ne le toliko, kot se je izkazalo. Dana Sporočilo je spremenil(a) DanaS dne 26. sep 2003 22:17:30

Anze_Svajger_SCRM  

član od: 2.12.2001

sporočila: 151

26. sep 2003 18:17

Hehe, jst mislm da za Hermana ne bomo več slišali tle. ;)

janca  

član od: 8.8.2002

sporočila: 111

26. sep 2003 23:05

Mislila sem na take in podobne neumnosti, kot je povedal Vlado. Drugače pa: vsakdo lahko misli in ravna tako, kot mu je najbolj všeč, da le pri tem ne ovira drugih.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti