Pomočnik vzgojitelja

selotejp  

član od: 2.6.2009

sporočila: 31

13. maj 2010 21:52

masaj je napisal/a:
Sicer smo pa Slovenci značilni po tem,da raje podajamo mnenja,ker mislimo,da smo zato pomembnejši,kakor samo odgovore na določena vprašanja. In nisem vprašala ali naj grem v krajši ali daljši program šolanja! Vprašala sem kateri program je krajši! Se še vedno ne bere razlike? masaj Sporočilo je spremenil(a) masaj dne 13. 2010 20:08
mal nakladaš. uprašala si za mnenje. kr gor preber. selotejp

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

14. maj 2010 9:28

masaj, res nakladas. Sicer razumem da se ti zdi sola samo nujno zlo, s katerim dobis papir za delo, mislim pa da imas malo narobe zastavljene kriterije. Se kar strinjam z mizarko, raje kot dolzino programa glej drugo logistiko. Program naj bi bil v osnovi enak za vse, razlike so v izvedbi. Nekatere sole ponujajo tudi studij na daljavo, elektronske ucilnice,.... itd. V vsakem primeru pa se moras za izpit nauciti sama. LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

14. maj 2010 12:25

Kaj je pa to en zapoznel izpad? saša

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

14. maj 2010 13:33

Sedaj me počasi postaja strah za malčke na trebanjskem koncu. Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti