Foie gras

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

16. feb 2010 8:28

A gosi pitajo s koruzo? Ne me zezat? Jaz sem pa mislila, da s koruzo pitajo samo kure vseh vrst. Vendelina jr.

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

16. feb 2010 8:33

Neee, tud 5jelne, ampak nanje čist drugač deluje...kot vidiš Ognjič

neznan uporabnik

16. feb 2010 8:41

Sam KulSlo odpreš in ne rabiš nobene trave, znajo it eni tok na jetra........ Pa veselo pustovanje želim! japaja

jhanse  

član od: 10.2.2010

sporočila: 4

22. feb 2010 7:32

haha se opravičujem če sem narobe interpretiral.. :D (nisem niti pogledal tega smajlija poleg!) :D No sej če ste se pa zajebavali, potem pa kul :D jhanse

D eco  

član od: 2.3.2010

sporočila: 1

2. mar 2010 22:42

jhanse je napisal/a:
Zdravo!

Mene zanima, če se da kje v Sloveniji dobiti dober foie gras. Danes sem kupil tistega v Leclercu (2 ploščici v paketu), a me zanima, če je to edina oblika na voljo. =)

Hvala za informacije!

LP
Jan

jhanse
živjo, če koga zanima sporočam, da sem ravno te dni dobila foie gras iz francije kot izvrstno poslovno darilo. ker ne jem mesa, ga rade volje komu podarim. poleg je še ena foie grasu podobna specialiteta. sporočite mi, pa se naknadno dogovorimo kam ga lahko pošljem. lep dan D eco

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti