Po mojem druga šola ne bo rešila otrokovih problemov.
Mislim, da je v vas starših problem, ne pa v vrstnikih, učiteljicah, ravnatelju itd.
Najlažje je krivdo na druge prenašat. Za katero šolo pa je šlo?
Če je resnično vse to res in vi res niste popolnoma nič napačnega naredili, potem ne bo noben problem tega podatka izdat.
Rakuncek
Šolanje otroka na domu
klavdijaF je "malo posebna" članica tega portala in "malo posebni" so tudi njeni posti. Saj veste, "vsi drugačni, vsi enakopravni" , nekaterim svinčnik teče tako, drugim drugače, pa še kaj drugega tudi.
Napisala je, da je zadevo do nadaljnega uredila in si verjetno želi konec debatiranja.
Ognjič 


Tako, ko nekdo na sam dan kulture uredi prešolanje s šole na šolo, .......![]()
Zaklepam, odveč so vse dodatne besede.
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.
