Ekološki nadomestki čistil

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

9. feb 2010 17:15

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

Moja pečica se čisti hm...ekološko. Če odmislim porabo energije. Je samočistilna in je ni čez to inovacijo!

Vanja

Tudi moja. Kako sem vesela, ker po čiščenju pečice ne voham smradu raznih čistil!

Atina

paulinne  

član od: 15.9.2009

sporočila: 78

10. feb 2010 13:02

Pred 3 tedni me je popadla želja po čiščenju , ...in lotila sem se temeljitega čiščenja vodnega kamna v kopalnici. Ustreznih čistil ni bilo na zalogi in nepričakovano odkrijem pristno dolenjsko šmarnico (biološko pridelano vino, skoraj nič škropljenja), ki se mi je "starala" v omari. Pa sem jo uporabila... Pipe samo prelila, počakala nekaj minut in splahnila z vodo. Rezultat: izgled pip - kot nove. Sedaj čakam na novo pošiljko, da jo sprobam na kadi in WC školjki. paulinne

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

10. feb 2010 13:36

Logično, jaz imam čistilo proti vodnemu kamnu na osnovi vinske kisline.

Atina

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

10. feb 2010 14:04

šmarnica tako ali tako ni za nič drugega... bannanna_v_slo ;)

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

10. feb 2010 14:16

Jaz se samo praskam po glavi in čudim od kod vam ta vodni kamen? Ker ga jaz nisem nikoli imela, sem čisto prestrašena, da sem obsedena z drgnjenjem po hiši.

Vanja

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

10. feb 2010 16:20

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

Jaz se samo praskam po glavi in čudim od kod vam ta vodni kamen? Ker ga jaz nisem nikoli imela, sem čisto prestrašena, da sem obsedena z drgnjenjem po hiši.

Vanja

Vanja, imaš srečo, da nimaš trde vode (vode z veliko vsebnostjo apnenca). Tudi v mojem rojstnem kraju teh problemov nismo imeli, tu, na Krasu, pa je čisto druga pesem. Najhitreje to opaziš, če v nerjavečo ali drugo posodo s temno notranjostjo naliješ vodo in jo pustiš nekaj časa vreti - na stenah se bodo na mestu, kjer je voda povrela pri nas takoj naredile rehle bele apnenčaste obloge.

Tudi pri vodovodnih pipah je tako - sama kar nekajkrat na leto odvijem konec pipe, kjer so mrežasti filtrčki in jih očistim v alkoholnem kisu. Če tega ne naredim pol leta, je problem tisti delček že odviti, ker se na navojih nabere toliko kamna.

Mojca

neznan uporabnik

10. feb 2010 16:30

V Ljubljani v Centru kamna ni, v Šiški ga je pa veliko. In če do suhega ne obrišeš vsakič sproti, je kot bi z mlekom polil. Pipe je prav tako potrebno odviti in prečistiti na vsake toliko. Je vtis o čistoči velikokrat odvisen, kje živiš.. V Tolminu recimo pri neki moji znanki bolj poredko prah brišejo in se čisto nič ne pozna da ga ne vsak dan.. japaja

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

10. feb 2010 16:35

Če pomislim, da sem imela v svojem odraslem življenju 14 ali 15 različnih naslovov , sem morala imeti gromozansko srečo z mehko vodo! Al smo pa tok pridni, da vse za samo čistimo, kaj pa vem. Na krasu pa (zaenkrat) še nisem živela. A ne, mamaF

Vanja

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

10. feb 2010 17:04

Ah, če si 15x menjala naslov, se pa kamen mogoče še ni imel pošteno časa nabrat..:)))))))) Šalo na stran, glede različnih lokalnih trdot vode v Sloveniji čisto drži - na Obali pucamo bojler enkrat na leto, v LJ ga v treh letih, odkar imam novega, še nisem. lp, proxima

paulinne  

član od: 15.9.2009

sporočila: 78

11. feb 2010 12:58

bannanna je napisal/a:
šmarnica tako ali tako ni za nič drugega... bannanna_v_slo ;)
zato pa se je starala... in postala uporabna. Kamen se nabere ob stiku pipe s podlago,na manj dostopnim mestih (za pipami)... in le-ta je najbolj trdovraten. Noo, ne več. paulinne

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti