Bela tehnika beko

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

tema odprta - 7. feb 2010 7:51 | ogledi: 4.908 | odgovori: 4

Pozdravljeni. Kupujem nov pralni stroj, pa me zanima če ima kdo izkušnje z znamko BEKO.

Za isti cenovni razred ni v ceni bistvene razlike med BEKO in GORENJE KORTING. Ima pa BEKO 5 let garancije, GORENJE pa le 2 leti.

Moja mama ima BEKO štedilnik 2 leti in ji dila brez problema.

Tudi trgovka mi je rekla da ni nobenih pripomb na BEKO.

Hvala za komentarje.

Teka

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

7. feb 2010 10:25

Pozdravljena Teka. Moja sodelavka ima Beko pralni stroj,in je z njim zelo zadovoljna.Sem pa slišal,da Beko aparati niso slabi se baje kr obnesejo.Čeprav se tud zgodi lahko,da te kakšen aparat spravi ob živce.Sej danes ni nč popolno. Kar se pa tiče garancije.Gorenje ima 5 let garancije na vse velike gospodinjske aparate.Ne vem kje si vidla samo dve leti?(Za KORTING je 2 leti).Gorenje,Bosch,Beko,Elektrolux,Candy,Zanussi je 5 let garancije. Če boš kupla Beko pralni stroj,mislim da boš zadovoljna z njim.Sej nimaš kaj zgubit,garancijo maš 5 let,tako da se nimaš česa bat. No pa nam sporoč za ktero znamko si se odločila. Lp Miele Miele

tejkica  

član od: 10.3.2008

sporočila: 151

7. feb 2010 10:49

Dobrega pol leta imam imam 40cm širok pralni stroj Beko in sem zaenkrat zelo zadovoljna z njim. Zanj sem dala 258€,  je energijsko varčen A, tih, tudi centrifuga komaj slišna, dovolj programov, pa tudi perilo dobro opere. Skratka meni ni žal, da sem se odločila za cenejšo znamko. Garancijo ima 5 let in če po tem času pide do znatnejše okvare, mi ga ne bo tako žal zamenjat, kot stroj, ki se ga drago plača.

tejkica

gobica1402  

član od: 21.7.2007

sporočila: 472

7. feb 2010 13:13

Že šesto leto imam pralni stroj Beko, ga še nismo nič, ampak res nič popravljali. Sem zadovoljna z njim (mislim da je A razred). Imamo ga v garaži in moram reči da ga slišim, ko dela centrifuga, tako da se mi zdi da je kar glasen (glasnost je pa C razred).

gobica1402

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti