Je katera/kdo naročnik na omenjeno revijo ali jo kupuje v redni prodaji?
Lepo bi prosila za scan članka iz decembrske številke.
Obenem pa bi še prosila za mnenje kaj bolj priporočate - revijo Mama ali Moj malček? Izkušnje...
Najlepša hvala!
Maja
Je katera/kdo naročnik na omenjeno revijo ali jo kupuje v redni prodaji?
Lepo bi prosila za scan članka iz decembrske številke.
Obenem pa bi še prosila za mnenje kaj bolj priporočate - revijo Mama ali Moj malček? Izkušnje...
Najlepša hvala!
Maja
Jaz sem bila naročena na Mamo, kar nekaj časa. Malčka sem pa občasno kupila. Te robe imam kar precej, ti lahko tudi nekaj starih izvodov dam, pa se odločiš, kaj te bolj zanima. Tokrat se pa ne bom naročila na nobeno.
Kupila sem pa tiste posebne izdaje 'nosečnost in porod' in 'paparica' od Mame, pa 'Novorojenček' od Malčka. Te so mi bile kar v veliko pomoč. V rednih revijah so mi bile všeč kolumne (Šinigoj ima krasne, pa Oriana, pred kakim letom je imela Vita Mavrič, te so mi bile njljubše). V bistvu sem nekaj časa ostala naročena na Mamo prav zaradi kolumn ![]()
, ker članke imaš več-manj vse na netu, kolumn pa ne (vsaj jaz jih nisem zasledila).
Mi je pa bila Mama bolj všeč pred prenovo ...
No, če rabiš kak star izvod, ti lahko enkrat na poti v Lj dostavim spotoma.
Aja, imam še en izvod od Lise (ima / je imela tudi revijo za mamice), tole mi pa ni bilo všeč.
Atina| Atina je napisal/a: |
Tokrat se pa ne bom naročila na nobeno. Atina |
![]()
![]()
![]()
| rimljanka je napisal/a: | ||
|
![]()
za pozorno branje :)
Bila sem naročena na revijo Mama , pa mi je nekako začela predstavljati bolj problem kot pa korist. Če pričakuješ prvega , ti sicer svetujem branje le te , drugače pa najbrž že obvladaš zadevo.
lp
mizarka(http://mizarka.moj-album.com/Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| malo za hec | johana |
| MOJ vrt | rimljanka |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Caprese solata s popečenimi svaljki

Karamelna omaka