Kod ane

Lipa  

član od: 28.7.2003

sporočila: 243

tema odprta - 26. jan 2010 9:54 | ogledi: 14.166 | odgovori: 41

Na HTV 1 je med tednom kuharska oddaja »Kod Ane«, pod vodstvom Ane Ugarković, ki je simpatična, zgovorna…. Včasih so bile njene oddaje 1x/teden in sem recepte lahko našla na teletekstu HTV; sedaj pa tega ni in me moti, ker je recept na koncu oddaje praktično nemogoče zabeležiti.

Iskala sem na internetu, tudi na istoimenski strani, vendar ne najdem receptov predstavljenih v zadnjih oddajah (katere sponzorira naš najboljši sosed). Morda veste, kje bi jih lahko našla?

Konkretno me »mučijo« TAJSKI zvitki (?), ki jih je delala prejšnji teden (sreda ali četrtek… mislim). V riževo »palačinko« (sestava: riževa moka in voda – že narejeno in kupljeno v trgovini) je zavila filirano in na koščke razrezano orado (verjetno še kaj….) ter jo spekla v olju. Zraven je ponudila omako.

Si je morda katera/i pribeležil/a postopek priprave zvitkov in sestavo omake

Tako rada bi zaustavila sline, ki se mi cedijo ob misli na te zvitke

Hvala ter lep pozdrav Lipa

Zmajchi  

član od: 26.1.2010

sporočila: 2

26. jan 2010 11:04

Ja tukaj so, samo je treba malo pobskat, pa se najde. lp Zmajchi

Lipa  

član od: 28.7.2003

sporočila: 243

26. jan 2010 14:40

Jaz sem se RES trudila in vse "živo" pregledala na internetu in ne najdem receptov novih oddaj. Ana se je iz NoveTV "preselila" na HTV1, tako da pri prvem predlaganem linku najdem/o recepte starih odaj (snemanih na Novi), drugi link je pa forum kjer so si članice izmenjale le informacijo, da je dne 21.1.2010 delala "brancin u rižinom tijestu". Meni se še vedno zdi, da je bila orada... sicer pa vrsta ribe ni pomembna, temveč recept sam. Če slučajno kdo najde, kar jaz nisem ali si je zabeležil/zapomnil/a vsebino recepta... proooosim, da "deli" recept z menoj Hvala, Lipa

Lipa  

član od: 28.7.2003

sporočila: 243

26. jan 2010 22:40

Vedno najprej vprašam strička googla, ker je ponavadi najhitrejši, toda tokrat mi ni hotel izdati skrivnosti, kljub večurnem postavljanju različno oblikovanih vprašanj ...potem sem postavila vprašanje tu. Mamamia hvala za trud, res - vendar recept žal ni pravi. Morda se bodo čez čas na Hr forumu kaj razpisali... LP Lipa

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

27. jan 2010 6:29

Lipa je napisal/a:
Morda se bodo čez čas na Hr forumu kaj razpisali... LP Lipa

Zakaj pa tam ne vprašaš?

rimljanka - zasebno mnenje

Zmajchi  

član od: 26.1.2010

sporočila: 2

27. jan 2010 8:02

Jaz sem pa našla na forumu recepte, včasih je treba malo počakat, da ga nekdo objavi. Nekateri očitno snemajo odajo in potem prepišejo recepte. Naredila sem parfe iz piščančjih jetrc in pito s porom in lososom, oboje zelo uredu. lp, Zmajchi

nini11  

član od: 4.10.2009

sporočila: 5

18. avg 2011 9:31

Če slučajno še koga zanima ... Novi recepti s te oddaje so objavljeni tukaj: http://mmfino.blogspot.com/

nini11

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

18. avg 2011 21:52

Jaz imam vse knjige z recepti iz oddaj. Nekaj zanimivih je , ni kaj, že preizkušenih. Mamamia

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti