Kod ane

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

19. avg 2011 12:13

Mamamia, bi mi, prosim, povedala, kje si jih kupila?

 

daga

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

19. avg 2011 15:41

Meni so  jih kupovali v Zagrebu, en kolega tam dela, in je bila knjiga naprodaj ob Jutarnjem listu. Če te kak reept posebej zanima, ti lahko skeniram in pošljem. Mamamia

 

mamamia

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

20. avg 2011 9:09

Hvala, mamamia. Ne, ne gre se za posamezen recept. Rada imam kuharske knjige in Ana mi je zelo všeč, tako, da bi jo kar imela na svoji polici. Seveda, ne Ane, le njene  knjige.

daga

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

22. avg 2011 14:30

Daga, kaj pa izlet do lepega Zagreba? Saj ti si precej dinamična punca? Z busom do Zg, potem pa od centralne avtobusne proti severnemu delu mimo parkov, ki oblikujejo "zagrebško podkev" in potem po Gajevi do Jelačićevega trga (kakih 15 minut konservativne hoje). V centru je precje knjigarn in najbolj enostavno je, da  na južni strani Jelačićevega trga (poleg hotela Dubrovnik - ki je ravno super za to, da človek v miru naredi enodenvni izlet, prespi in gre potem domov), v pritličju stolpnice, stopiš do knjigarne (knjižara Ljevak). Meni so tam že velikokrat pomagali kaj poiskati. Pa tudi prijazno te napotijo v kakšno drugo knjigarno, če sami nimajo knjige.

Vendelina jr.

neznan uporabnik

22. avg 2011 14:41

Prikimavam Vendy. Ta knjižara je že desetletja ena naboljših sploh. Malo pred Neboderom črnim in točno nasprot kavarne hotela Dubrovnik. Obe na voglu nasproti. Pa odkar so hotel prenovili je fajn. Meni se zdi malo drag. Je recimo Palace (legenda) čist na Zrinjevcu bolj poceni. Ni pa v bistvu 300 metrov do tja. Ma 4 zvezdice, ker 5 ni morgel dobit,ker nima bazena. Ampak kdo se bo pa namakal v hotelu. Maš čist spodobne pakete ugodno.

Pa lahko greš tud na kak chat hrvaški pa tam prosiš, da ti kdo zapeče. Greš v Zg, plačaš tist paket, dva dni se maš fajn. Oni al onemu, ki ti pa napeče oddaje pa plačaš drink pa večerjo. Pa še nove frende spoznaš. Saj to ni deep in space in da bi se bali allien species in tak naprej...

 

 

Multivitamin

multivitamin

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

22. avg 2011 20:55

Vendelina jr., hvala za spodbudne besede, toda v resnici nisem tako dinamična, kot mi pripisuješ. Z multivitaminom sta mi sicer že "zgladila" pot, a se ne bom odločila zanjo. Sem pa medtem že dobila ponudbo kako priti do knjig. Bom videla, kako se bo razvijalo naprej.

Še enkrat hvala obema in lp.

 

 



daga

Sporočilo je spremenil(a) daga dne 22. 2011 20:56

neznan uporabnik

22. avg 2011 21:03

Bo že daga. Veš s časom gre marsikaj. Če recimo nisi sposobna na bus al vlak, povej in se bomo organziral in te peljali. Saj to ni nek problem. Samo zmenit se je treba. Tud v Gornji grad lahko gremo. Na Grič. Gledat Markovo cerkev, kjer so mene krstili i pol along na Jurjevsko, kjer smo živeli. Pa vmes Kamenita vrata. Ni blem.

 

Multivitamin

multivitamin

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

23. avg 2011 9:45

Joj multivitamin, kako si ti prijazen! Mogoče pa bi res kdaj organizirali ta izlet. Zdaj že ne, je prevroče, morda v zlati jeseni, kdo ve?

daga

neznan uporabnik

23. avg 2011 10:09

Ja, al pa na pomlad. V začetku maja je dva dni v Zagebu voltrefer. Pa še daleč ni. Ti samo povej, če maš probleme,da sama ne zmoreš do tja. Nas je nekaj tu gor, ki smo dovolj resni,da bi ti ustregli. Jaz sicer ne vozim. Pelal bo nekdo drug, jaz pa še kdo pa bomo kaj drugega organizirali.

V kolikor si pa sama sposobna it, pol to seveda odpade. Če rabiš pa pomoč pa ni frke.

 

 

Multivitamin

multivitamin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti