Kaj gledamo/smo videli

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

18. jan 2010 10:03

karlinka je napisal/a:
Hvala rimljanka, me je že Vanja_v_ZDA opozorila.Mamamia, zakaj se pa jeziš - na forumu sploh ne moreš ne pustiti odprtega prostora za mnenja drugih, zato si tudi lahko povedala svoje, kajne? Sem mislila, da je lahko vsakdo doumel, da gre za moje osebno mnenje.karlinka

 

Jaz da se jezim? Sploh ne, saj sem podobno napisala kot ti - vsak dojema in piše po svoje, zato pa so forumi.

Če se jaz jezim, potem tudi drugače pišem.

 

Mamamia

mamamia

anaboleyn  

član od: 18.1.2010

sporočila: 91

18. jan 2010 22:16

AVATAR. Čeprav kao ne maram takih filmov ( veliko računalniške obdelave), sem bila ganjena do solz(= jokala kot dež na koncu filma) ampak TREBA ga je gledat v dvorani z očali, sicer veliko izgubi. Sem kar po zraku lovila kresničke, ki so letele z ekrana... Pa uživajte! P.S. Moj naslednji bo Holmes - to pa je moja sorta! anaboleyn

vanilija76  

član od: 29.9.2007

sporočila: 415

24. jan 2010 17:44

Tudi jaz sem si ogledala Avatarja v 3D izvedbi in glede,da tudi jaz ne gledam takšne zvrsti filmov,me je ta navdušil. Lep sončen dan,ki naj bo vsak dan nasmejan! Vanilija76

dorothy  

član od: 12.3.2006

sporočila: 44

30. jan 2010 23:46

Lep pozdrav, Ker ne vem v katero temo naj napišem svoje vprešanje, sem se odločila kar za to. Če je kaj narobe prosim moderatorje da prestavijo :) Se mogoče kdo od vas spomni francoske oddaje/nadaljevanke, ki so jo vrteli na rtvslo v kateri so iskali "zaklad". Dogajanje je bilo postavljeno na nek grad, večkrat so se tekmovalci ozili tudi s helikopterji itd... Na koncu so iz arene nosili zlatnike imeli so omejen čas in vrata arene so se zapirala, ko je čas potekel so vareno spustili tigre. Igra je bila preplet mislenih ugank in fizičnih preprek. Recimo, spomnim se, da so morali iz posode polne pajkov izvleči neko stvar, na koncu so reševali neko uganko, ki jim jo je povedal star mož v stolpu... Ker sem bila takrat še precej majhna, se ne spomnim ne naslova, ne drugih podrobnosti. Zdaj pa bi rada to nadaljevanko poiskala in si jo ogledala. Mi lahko prosim kdo od vas pomaga? Hvala za trud! dorothy

vikica  

član od: 25.4.2009

sporočila: 560

9. feb 2010 15:50

Ker ne gledamo samo filmov, me zanima, če gleda kdo srbsko serijo "Selo gori a baba se češlja". Gledam jo že skoraj od začetka in mi je za sprostitev zelo všeč. Sploh pogosto gledam srbske oddaje, saj imajo veliko potopisnih reportaž in oddaj o njihovi deželi, življenju sedaj ipd. Tako naravni so še. vikica

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

16. mar 2010 13:03

Discovery, ID Investigation Discovery, Animal planet, Zone reality, National geographic, History TV in Travel -najboljsi programi z najboljsimi oddajami. So vse tako dobre, da sploh ne vem, ce ima smisel kaksno izpostavljat. vida70

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

16. mar 2010 13:17

No ja, resnica je vseeno malo drugačna, sploh pri teh programih ki so namenjeni za naš trg. Na Travel ponavljajo oddaje že 3-4 sezone. Da ne govotim o resničnostnih šovih in raznih motornih predelavah in podobnemu sranju, žal ne najdem druge bolj primerne besede. zzak1977

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

16. mar 2010 17:46

zzak1977, tisti dve uri na teden, ko gledamTV, sploh ne opazim,da bi se karkoli ponavljalo. Seveda je jasno, da programi nikoli niso narejeni za vso okuse. Še vedno pa raje pogledam kaj od zgoraj navedenega, kot pa naše komercialne programe, ki non stop vrtijo "por favor" nadaljevanke ( pa naj bo to dopoldan ali popoldan), da o nacionalki ne izgubljam besed ( za pogledat so samo odmevi, pa recimo polnočni klub). Sicer pa kakor komu paše, 100 ljudi 100 čudi. Obetajo se nam vedno bolj topli in daljši dnevi in posedanja pred TV skorajda ne bo. vida70

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

24. dec 2012 8:09

Božični program z v.d. sinom. Predtem pa sem ga pocartal, malo poklepetal, nato je probal dvoje vrst jogurtovega peciva, saj dam na njegovo mnenje ZELO DOSTI (otroško brbončice ne lažejo, saj veste. Ni sprenevedanja ), nato sem dobil en + ter en -, tako da sem na pozitivni ničli. Tisto jogurtovo z koščki čokolade mu ni všeč (prvi otrok kateri tudi nima rad palačink s pravo čokolado ter lešniki/orehi ) in rajši seka po kosmičih ter sadnem jogortu . Ga bom že še dobil ma gratinirane palačinke, majkemi. Da vidi, kaj so SKUTINA NEBESA (aja, že v drugo je moja TETKA SKUTA zadela skuto v NULO. UAAA. Jutri dobi VELIKO MILKO THANK YOU + magnetek KRAVICO z NAPISOM NAJ NAJ SKUTARKA EVER )
Navadno jogurtovo pa mu je TOP.

Sedaj pa igranje igric, jaz pa brat eno dobro knjigo, pol pa v mesto (po presto ), po vrnitvi pa mamika za stedilnik, jaz pa z v.d. sinčekom okraševat.

Včeraj pogledali: E.T-ja, TINTINA ter KEKCA I.del.---mali bil navdušen. V Zagrebu nič od tega ni gledal. HVALABOGU, da je mojega kova

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti