Ujemi erazma

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

11. jan 2010 21:31

...ali pa o tistem, ko je kmet imel novega in starega petelina. Pa je novi rekel dajma se malo pomerit v teku in tisti kateri bo zmagal bo imel vse kure, pa še malo prednosti ti dam. In, ko sta tako tekla stari spredaj novi zadaj puška poči, mladi petelin pade...Kmet pa pravi:" Spet en topli na hofu!" K

kristasvete  

član od: 7.2.2006

sporočila: 7

1. feb 2010 21:10

da ne boste misile, da se nobena ne upa oglasit. jaz sem se prijavila in lej ga zlomka celo v polfinale prilezla, zdej sem del šova, tu sem vpisana že dalj časa in se ne skrivam za psevdonimom kot vsi ostali tukaj jaz sem si ga pač želela spoznat k ga že vsi tako pljuvajo, če je res tak bumbar in idiot do žensk in predvsem če res nastopač do sedaj po parih pogovorih in nekaj urah z njim pozitivno presenečena, bom pa še počakala kako in kaj tipično slovensko, ne se obremenjevat z drugimi, zakaj mora bit to ncionalni šport? kristasvete

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

1. feb 2010 22:00

mamamia je napisal/a:

Jasna1, a po tistem vicu o kuri in novem petelinu na dvorišču? Ko jo jepetelin malce naganjal, in kura bi, a ne zlahka? Pa si je mislila: če bom prehitra, ne bo nič, če bom prepočasna, bom izpadla kot kurba; najbolje, da se slučajno spotaknem ...

 

Mamamia

mamamia

Ja, sem šele zdaj opazila, ja

jasna

Lucy  

član od: 7.2.2002

sporočila: 80

1. feb 2010 22:11

Danes, ko sem poslušala, kako so te dame govorile in blebetale ena čez drugo, brez kakršne koli olike, me je bilo sram, da sem ženska. Moški niso sposobni spraviti kaj tako neumnega skupaj. Vse skupaj nimajo iq gozdne jagode. Erazem se pa norčuje iz njih. Sporočilo je spremenil(a) Lucy dne 01. 2010 22:12

neznan uporabnik

2. feb 2010 8:11

Kristasvete, jaz sem že kar glasovala zate, me mika tisti BMW, predvsem zaradi bele barve, ki je menda zdaj pri avtomobilih in. Mi itak paše na imidž Erazem mi pa še vedno ne potegne in mi nikoli ne bo. Tebi pa srečno! japaja

bozjakova  

član od: 7.12.2009

sporočila: 60

2. feb 2010 8:39

Na žalost je Erazem doma iz našega okoliša,za pokozlat,oprostite izrazu,ampak za njega res ni drugega. bozjakova

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

2. feb 2010 8:53

Lucy, tista z IQ gozdne jagode je svetovna. A lahko kopiram ta izraz? Vendelina jr.

Lucy  

član od: 7.2.2002

sporočila: 80

2. feb 2010 12:21

Ti dovolim, da ga posvojiš. :)

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

2. feb 2010 21:03

Vendelina jr. je napisal/a:
Lucy, tista z IQ gozdne jagode je svetovna. A lahko kopiram ta izraz?Vendelina jr.

Hehe, meni je tudi blazno všeč, sem hotela nekaj komentirati na to temo, pa sem se potem bala, da bi se izkazalo, da imam sama IQ vrtne jagode

Atina

kristasvete  

član od: 7.2.2006

sporočila: 7

5. feb 2010 3:33

me zanima kaj ste vsi ki ste tako negativni naplošno v življenju dosegli očitna slovenska zavist vas je, pljuvajte še naprej in meni dvigujte ego kristasvete

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti