Gostilna kjer lahko sedimo na tleh

cukrpekrca  

član od: 5.11.2009

sporočila: 311

28. nov 2009 21:41

spela je napisal/a:
V Bo pa to zelo razvajeno dete, če ga še sedaj, ko se že plazi, podojiš vedeno, ko si on to želi. Tudi tako veliko dojenčki bi že morali imeti svoj red in imeti 2-3 ure med obroki. Vsaj moji sta ga imeli. Spela
Brez zamere, ampak moram še jaz pristavit svoj mlinček. Kot trenutno doječa mati, namreč. Tudi jaz dojim mojega otročička, takrat, ko to sam želi. Ima 5 mes. In dojiva se kar pogosto, ponavadi na 2h, včasih pa tudi po eni uri. Tako sem se pač odločila. Moje razmišljanje... tudi sama ne jem po nekem ustaljenem urniku, tudi sama enkrat pojem ogromno, drugič le kak prigrizek. Prilagajam se potrebam otroka. Ampak pustimo to. Ne vem, zakaj bi bil tak otrok potem razvajen... pa tudi če bo bil, kaj to sploh koga briga. Tako smo se pač nekatere mame odločile. Glede gostilne... no, tukaj pa se strinjam s Špelo, jaz otroka ne bi jemala s seboj, sploh pa ga ne pustila kobacati po tleh. V gostilni po tleh sigurno ni tako čisto, še posebej ne zdaj, ko je zunaj mokro, pa ko razsaja polno virusov. Ampak vsaka mama se odloča po svoje in zato je ne gre obsojati. Tudi moji sodelavci feštajo, pa sem se odločila, da pač letos zaradi dojenja to izpustim. Očka mi namreč ne more pripeljat otroka, ker je fešta oddaljena od nas cca 1h vožnje. Da bi dali otroku mleko po steklenički ali kako drugače, pa ne gre, moj otročiček ne zna jesti na flaško-cucelj, po žlički pa mu mleko tudi ne gre. Je pač zaenkrat navajen samo na mamo. Ko bomo začeli z uvajanjem goste hrane, se bomo pa navadili še na žličko. Postopoma, pa bo šlo. Tako moje mnenje. p.s. saj vem, zdaj bo pa spet cela gora "nasvetov"...pa upam, da ne... v bistvu smo že zgrešili temo!!!! cukrpekrca

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

29. nov 2009 8:34

cukrpekrca je napisal/a:
spela je napisal/a:
V Bo pa to zelo razvajeno dete, če ga še sedaj, ko se že plazi, podojiš vedeno, ko si on to želi. Tudi tako veliko dojenčki bi že morali imeti svoj red in imeti 2-3 ure med obroki. Vsaj moji sta ga imeli. Spela
Ne vem, zakaj bi bil tak otrok potem razvajen... pa tudi če bo bil, kaj to sploh koga briga. Tako smo se pač nekatere mame odločile. cukrpekrca
Briga mogoče ostale starše, ki bodo/bomo imeli svojega otroka s tvojim razvajenim otrokom v vrtcu, šoli, družbi... zzak1977 Sporočilo je spremenil(a) zzak1977 dne 29.nov 2009 08:35

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

29. nov 2009 10:47

zzak1977 je napisal/a:

Briga mogoče ostale starše, ki bodo/bomo imeli svojega otroka s tvojim razvajenim otrokom v vrtcu, šoli, družbi...zzak1977

............in, ki ne bo nikoli odrastel v odgovorno osebo in bo ostal neodgovoren otrok za zmeraj.

ežoj

Sporočilo je spremenil(a) ežoj dne 29.nov 2009 10:47

cukrpekrca  

član od: 5.11.2009

sporočila: 311

29. nov 2009 17:44

Hvala, ker ste mi povedali, da bo moj otrok neodgovorna oseba, zato ker ga dojim, takrat ko je lačen. cukrpekrca

terakota  

član od: 19.9.2009

sporočila: 469

29. nov 2009 19:53

Jaz sem mnenja, da močna in pošlihtana osebnost vzgoji močne in pošlihtane posameznike, oz. da se lahko potrudimo kolikor se v danem momentu lahko, vse ostalo je v drugih rokah...defenitivno pa otrok ne bo razvajen, če se mu prisluhne pri njegovi prehrani... lp terakota

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

29. nov 2009 19:58

O svašta, ne morem verjet kaj berem. Madona kok sem šele jaz razvajena, ko sem že tolk velika pa jem kadar sem lačna, pa tud, če ni še minilo 3 ure od zadnjega hranjenja.

jade

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

29. nov 2009 20:10

A vi še kar sedite na tleh in dojite ali kaj? Ajoj. Vendelina jr.

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

29. nov 2009 20:15

Pazi tole: pride otrok, ki je vajen, da mu mamica da papcat, kadarkoli on želi, v šolo. Pa sred ure petja izvleče ven ogromen sendvič in začne malicat. Učiteljica, ki sploh nič ne razume, kako pa tudi bi, ko pa je učiteljica, dobi velike učke: "Ja, Janezek/Micka, kako pa to, da ješ, saj še ni odmor?!" In Janezek/Micka dobi še bolj ogromne učke od učiteljičinih:" Ja, zakaj pa ne bi smel jesti, jaz jem, kadar sem pač lačen!!!"

lp

cervus

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

29. nov 2009 20:16

Ma, Vendelina, zdaj  smo že pri sendvičih!

lp

cervus

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

29. nov 2009 20:16

Saj bi dala povezavo na temo o dojenju, pa so se že tam preveč kregali.

tulka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti