Odstranitev grudic iz oblek

srecko52  

član od: 8.10.2007

sporočila: 8

16. nov 2009 19:39

jaz sem te mucke že odstranil z brivnim aparatom ta ko je žiletka notr za poskusit je srecko52

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

16. nov 2009 21:00

MelVas je napisal/a:
Jaz imam pa en podoben problem. Nov plašč, pa pušča dlačice. Na notranji strani, kjer je podloga je Ok, tisti rob cca10 cm, ki pa nima podloge za mi zamucka hlače/krilo.... Za ponoret. In jasno, dlačice so bele pa se toliko bolj vidi (črno-beli plašč). Sem že spraševla v čistilnici, če imajo kako idejo, kako ta del tkanine "zafiksirat", da ne bi več puščale dlačič, pa mi niso znali svetovati. Če bi ga kupila v Slo, bi ga nesla nazaj, tako pa.....smrk----- Ima morda kdo tukaj kašno uporabno idejo? Hvala za nasvet in priten ponedeljek! MelVas MelVas
za dlačice uporabljam tiste valjčke z lepljivimi lističi. eno pripravico imam zloženo ves čas v torbici. dobro lepljive se mi zdijo iz h&m, slabše pa iz ikeje bannanna_v_slo ;)

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti