Likanje na domu

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

2. nov 2009 6:44

Kozamurnik, midva z ežojem imava čisto izdelan odnos, tako da ni potrebno, da v tem elementu arbitriraš. Sva tudi s kolegom ežojem približno enako prebrala vprašanje Sicer je pa res luna zafrknjena reč. Vendelina jr.

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

2. nov 2009 6:58

eta je napisal/a:
Takšnih reakcij pa ne bom nikoli razumela...Bog pomagaj, mogoče sem pa že res prestara.eta

 

ursa40 je napisal/a:
No jaz pa mislm, da res ni nobenega greha, če človek vpraša na kulinariki nekaj v vezi likanja. ursa40

 

No in ravno zaradi takšnih reakcij in nekaterih osebkov tule, sem se jaz, nekoč ZELOOOO aktivna članica, ki je neštetokrat na dan bila tule, umaknila. Kar nekateri res mislijo, da so pojedli pamet celega sveta.

Lep dan in veliko se smejte

kozamurnik

sporočila: 2311

2. nov 2009 7:00

Vendy,sicer sem vprašanje postavila ežoju, pa vseeno hvala. Torej ti ostane le, da le da odnos malo dodelaš tudi pri ostalih "prizadetih" kuharicah, pa bo vse OK. Luna vpliva,to je pa res. Za nekatere niti ni potrebno, da je polna! kozamurnik

meeshka  

član od: 6.11.2008

sporočila: 43

2. nov 2009 7:22

Seveda je nekoga zbodlo to, da sem napisala, da sem podjetnica. S tem seveda nisem hotela nalašč se hvalisati okoli, češ, glejte na kakšnem finem popožaju sem. Hotela sem le predstaviti svojo sliko o tem, kako mogoče res uspešna ženska rabi pomoč. Pa čeprav imam v življenju vse pošlihtano pa le vseeno tudi meni pripada razumevanje. Ni pa finta v temu, da imam polno rit vsega, kar so mogoče nekateri prehitro obsodili. Tu pa se seveda pokaže slovenska zavist in nevoščljivost (lahko, da tudi jaz sklepam prehitro). Prav hvaležna sem vsem, ki ste se mi do sedaj oglasili na ZS. Zbrala bom še nekaj prošenj, saj mi je lažje iskati tako, ker pridobim še marsikatero koristno informacijo in takemu človeku tudi lažje zaupam. Zato pa niti nisem iskala na rumenih straneh, bolhi, oz. drugim tovrstnim stranem. Saj sem želela imeti mnenje oz. priporočilo. Meni je lažje. Lep dan :)

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

2. nov 2009 7:54

10 eur na stroj, kolikor plačuje Eta, se mi zdi kraljevsko plačilo.

Strinjam se s 5 eur, kar je tudi urna postavka za čiščenje na domu. Zakaj bi delali razlike med likanjem in glancanjem tal?

 

jasna

Majdina  

član od: 27.9.2007

sporočila: 281

2. nov 2009 8:05

8-10 eur je normalna cena za likanje,ki je nekoliko zahtevnejše delo od glancanja. Razumem zaposlene ženske,da si iščejo pomoč,saj to delo vzame kar nekaj časa.Mene sploh ne moti,če se o tem pogovarjamo na kulinariki,saj prav različne teme še dodatno pritegnejo. Majdina

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

2. nov 2009 9:03

Saj ne, da ne bi komu privoščila 10 EUR na uro, ampak za tak denar se pa bolj splača likat kot kaj drugega počet...

V osemurnem delavniku je to 80 EUR, v 20 dneh je to 1600 EUR. Super.

jasna

Majdina  

član od: 27.9.2007

sporočila: 281

2. nov 2009 9:06

Ni ravno tako.Ponavadi se lika samo kako uro in verjetno se najame pomoč le enkrat tedensko. Majdina

eta  

član od: 27.3.2008

sporočila: 406

2. nov 2009 9:38

Glede na to, da je v enem likanju zraven ostalih stari tudi vsaj 7srajc(dolgi rokav), da različnih bluz niti ne omenjam, se mi 20 eu. ne zdi pretirano, pa še stvari odpelje in pripelje. Meni gre za eno takšno likanje 2,5 do 3 ure...raje grem z otrokoma v naravo. eta

rolada  

član od: 4.8.2006

sporočila: 287

2. nov 2009 10:21

Simona 84 je napisala: "No in ravno zaradi takšnih reakcij in nekaterih osebkov tule, sem se jaz, nekoč ZELOOOO aktivna članica, ki je neštetokrat na dan bila tule, umaknila. Kar nekateri res mislijo, da so pojedli pamet celega sveta." Se pridružujem in nisva edini!! rolada

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti