Kuhinjski mikser

kafetarca  

član od: 30.9.2009

sporočila: 277

11. jan 2010 22:42

Oooooooooooo, amelie3, me veseli in štejem si v čast. Upam, da bo rezalnik upravičil pričakovanja Jaz zelo poredko kuham golaž in podobne jedi, ki potrebujejo večje količine čebule, zato se temu rezalniku zlahka odpovem . Si pa več ne predstavljam kuhanja in priprave hrane brez rezalnika "rezinarja" http://www.status.si/kuhanje_in_priprava_hrane/rez Dobila sem ga v dar, sama si ga najbrž ne bi izbrala, a je fantastičen. Samo bog ne daj, če ne uporabljaš priloženega držala: http://www.status.si/img/product_content_image/109 joj prejoj, 2x sem skoraj izkrvavela , ta rezila so zverinska! Črna redkev je v tako tankih, prosojnih rezinah, da skozi njih lahko berem Mikijev zabavnik Statusovi izdelki so naprodaj tudi v Merkurjevih trgovinah, vendar (če se se ne motim) le v beli barvi. Sicer je pa to slovensko podjetje z lastno proizvodnjo v Metliki Da se ne bomo povsem oddaljili od teme: ameriški mikser je zakon, sem čist' happy kafetarca

ajmar  

član od: 7.12.2009

sporočila: 142

12. jan 2010 9:42

Ja, tudi jaz sem ga vesela, kupila sem si ga za Novo leto. Mož je imel že po parih dneh predlog, da ga dava v omaro, pa sem rekla, a si ti čisto nor. To mora ja stati na pultu. Da se ga vidi:)

Povej mi prosim, obstaja kakšna stran, kjer so možnosti nakupa priključkov in cene. Ampak v Sloveniji.

Lep pozdrav.

amelie3

kafetarca  

član od: 30.9.2009

sporočila: 277

12. jan 2010 10:20

Tole je uradna slovenska stran zastopnika, vendar nima seznama dodatnih kosov in cenika: http://www.kitchenaid.si/?podrocje=1 Jaz sem si uradni cenik ogledala tule in po moje bi morale biti cene v Slo podobne: http://www.kitchen-aid.de/v1/index.php?cat=c10_Z Daj, če boš v kontaktu s Slo uvoznikom, povprašaj za ceno 4,28 L mešalne posode (uradna nemška cena je 70 EUR). Moj pa ni nič rekel naj se mikser pospravi v omaro, je ravno tako navdušek kot jaz . Imamo vsaj enega "Poršeja" pr' bajti kafetarca Sporočilo je spremenil(a) kafetarca dne 12. 2010 18:54

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

12. jan 2010 10:38

fauš sem vam .... bannanna_v_slo ;)

ajmar  

član od: 7.12.2009

sporočila: 142

12. jan 2010 12:30

Jaz sem mikser kupila tu pri Drami....ker je bila nagrada pri nakupu steklena posoda ali posoda za sladoled, bom tako in tako morala v kratkem it tja...pa bom pogledala še za cene priključkov. Velja?

Ja, imaš srečo, da tvoj vidi v njem "poršeja", moj pa vidi samo eno ogromno, rdečo zadevo na pultu :) Ampak tu se ne pustim:), hočem ga gledat.

Bannanna, saj bo....do naslednjega Novega leta:)

 

amelie3

ajmar  

član od: 7.12.2009

sporočila: 142

12. jan 2010 12:35

Kafetarca, a si vidla na tisti nemški strani prodajajo celo oblekco zanj....:) Za znort, a zdaj ga bom pa še pokrivala.....:):)

amelie3

kafetarca  

član od: 30.9.2009

sporočila: 277

12. jan 2010 12:39

Ja, ja, da obstajajo "montlčki" za mikser, vem, sem videla na ameriškem e-bayu . Svašta! . Me ne vemo, kam bi ga postavile, najraj na sredo mize, proizvajalec pa takole - b l a m a ž a, kozle strelja kafetarca Sporočilo je spremenil(a) kafetarca dne 12. 2010 18:55

SABIAN  

član od: 3.2.2004

sporočila: 110

12. jan 2010 18:19

Tudi jaz sem zelo zagreta za ta mešalnik (že kar malo zmešana). Amelie, koliko pa si dala za mikser v Lj in kaj vse si zraven dobila. Pa še to mi povejte vse, ki ga imate: ali dobro gnete testo za kruh, ker ga bom največ uporabljala prav za ta namen, seveda če ga bom kupila. Se še slišimo, ker imam še kar nekaj vprašanj. Lep zasneženi pozdrav, Sabina SABINA Sporočilo je spremenil(a) SABIAN dne 12. 2010 18:30

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

12. jan 2010 21:26

kafetarca je napisal/a:
Ja, ja, da obstajajo "montlčki" za mikser, vem, sem videla na ameriškem e-bayu . Svašta! . Me ne vemo, kam bi ga postavile, najraj na sredo mize, proizvajalec pa takole - b l a m a ž a, kozle strelja kafetarcaSporočilo je spremenil(a) kafetarca dne 12. 2010 18:55

 

Meni se zdi pa mešalnik tako lep, pa ne samo ta od kafetarce, da se mi ga zdi škoda pokrivati s čemerkoli.

Vanja

kafetarca  

član od: 30.9.2009

sporočila: 277

12. jan 2010 21:45

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

Meni se zdi pa mešalnik tako lep, pa ne samo ta od kafetarce, da se mi ga zdi škoda pokrivati s čemerkoli.

Vanja
Vanja, seveda so v s i Kičn-mikserji lepi!!! Rdeči, jabolčno zeleni, vijola... in "majestic yellow" . Na uradni strani piše "Živahne barve so ključen "podpis" za KitchenAid", od leta 1955 dalje "montlčka" nikakor ne potrebujejo: - ker jih rade gledamo, saj so nam v veselje in ponos , - ker jih ne zebe in - ker jih ni treba ščititi pred nabiranjem prahu saj so non-stop v uporabi kafetarca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti