Infrardeče ogrevanje

Sergej C  

član od: 21.3.2009

sporočila: 414

25. jan 2011 0:06

Vlado, verjetno so mišljeni mikroni in ne milimetri? Vsekakor hvala!

Kot sem že omenil ni bilo nikoli potrebe, da bi moral to področje naštudirat. Torej je moje vedenje bolj na splošnem nivoju. Neka enostavna logika, da če sonce greje notri, je realna verjetnost, da tudi tak grelec greje ven - vsaj z delom spektra. 

 

Sergej

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

25. jan 2011 8:45

Ja res je, pri copy-paste iz PDF dokumenta, se je μ pretvoril v m in posledično se je IR valovanje pretvorilo v radijsko lp

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

23. maj 2011 18:57

liya,

dobrodošel na kulinariko, vesel sem, da tvoj prvi post sploh ne diši po reklami.

Glede kitajcev, saj veš, poševne oke, pa verjetno tudi fizikalne zakone imajo drugače, sploh jim ni za verjet.

ežoj

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

23. maj 2011 19:17

Oglas je bil odstranjen zaradi očitne reklame.

Eilinel  

član od: 13.11.2011

sporočila: 19

25. okt 2012 12:32

Helou!

Odločam se glede IR-ogrevanja (samo kopalnica in spalnica; ostalo bo s klimo). Sprašaujem tiste, ki ste imeli pred 3 leti namen vgraditi to ogrevanje. Kakšne so vaše izkušnje? Je res tako poceni alternativaa? Oziroma kako ste zadovoljni?

Eilinel

jaša  

član od: 1.2.2008

sporočila: 1011

26. okt 2012 11:09

Ežoj popolnoma stojim za tabo in se strinjam z vsako besedo napisanega. Sem čisto enakega mišljenja in si mi v pomoč, ker si moj tudi ne da dopovedati..., ampak na polno verjame napisani reklami in tem svetovalcem, ki "blefirajo" na polno. Pa kar zoprni so in klicarijo...da bi se odločili za nakup... Skratka nima veze, hvala tebi za tvoj komentar. Čestititam!!! HVALA in Lp.

jaša

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

17. mar 2013 15:34

Pozdravljeni

Da ne odpiram nove teme, bom kar tole malo obudila.

Ker se odločamo za neko obliko dogrevanja v hiši, sva gledala te ir panele.

 

Vse tiste, ki jih uporablajte. Mi lahko prosim povete kakšne so prednosti in slabosti. Kako oziroma koliko toplote to sploh oddaja? Ste z njimi zadovolnji?

Me pa zanima še to, če ga je kdo pred nakupom tudi preizkusil. Na eni spletni strani sva našla, da si ga lahko izposodiš  ter ga preizkusiš.

 

Hvala za vaše odgovore

kriznana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti