Robotski sesalniki

Asja  

član od: 23.10.2002

sporočila: 515

18. sep 2009 12:38

ribaracarak je napisal/a:

Asja, a ni 209 $ cca 140€???

rrr
Zdaj se pa ne bom več oglašala na Kulinariki, ker mi je tolk nerodno. Adijo! Lp, Asja

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8696

18. sep 2009 13:00

Prebiram o tem "vsemogočnem" že tretjo stran.

Še nihče ni omenil, kako ta stvarca deluje, na kaj dela - elektriko, baterije??? Na koliko se baterija troši? Koliko stane baterija? Kam gredo smeti oz prah? Kakšni so filtri? Koliko stane novi filter?

 

Se spomnim 12 let nazaj, kako sem bila navdušena nad vodnim sesalcem (Batagel). Brez njega mi živeti več ni bilo, morali smo kupit. Uporabljala sem ga dobro leto... A je kdo zainteresiran, da ga kupi, še vedno je v kleti, lepo spakiran.

Jaz se ne dam prepričat.  Ali je pa to samo občutek, češ, saj dela "vsemogoči", ni važno je posesano ali ne.

 

Pozdravček!

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

18. sep 2009 13:11

Dragička, saj ti je napisalo kar nekaj članic kako in kaj, pa na priloženih linkih si lahko ogledaš. Mene tudi blazno mika, ampak sedaj so v ospredju druge stvari in tega še dolgo ne bo pri naši hiši....Sicer pa zadeva dela na akumulator, ki se polni s polnilcem, ki je priklopljen na omrežje 220v.

rrr

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8696

18. sep 2009 13:25

O.K. na linkih ja, ni pa bilo govora...

Pozdravček!

Na prvem linku:

Samodejno polnjenje, Okrogle oblike, LCD zaslon, 3 programi sesanja, Senzor za stopnice, Magnetni trak, Mikrofilter, Cas polnenja 2h Trajanje sesanja cca 60 min Orientiranje z ultrazvočnimi senzorji, Majhen in lahek, Glasnost 75dB, Teža 6,6Kg

 

Dolžina kabla - 0 m, Moč motorja - ni podatkov, Moč sesanja - ni podatkov, Število filtracij - ni podatkov...

Sporočilo je spremenil(a) dragička dne 18. 2009 13:31

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

18. sep 2009 13:49

Asjič, ne sekiraj se. Takega kursa, kot si ga ti naredila (obratna vrednost) , še nekaj časa ne bo in malo znanstvene fantastike še nobenemu ni škodilo...))))) Vendelina jr.

Asja  

član od: 23.10.2002

sporočila: 515

18. sep 2009 14:24

Vendelina jr. je napisal/a:
Asjič, ne sekiraj se. Takega kursa, kot si ga ti naredila (obratna vrednost) , še nekaj časa ne bo in malo znanstvene fantastike še nobenemu ni škodilo...))))) Vendelina jr.
Ker si me pa tako lepo potolažila, bom napisala še nekaj podatkov, ki te zanimajo Sesalec sesa povprečno veliko sobo okrog 30 minut, z napolnjeno baterijo sesa ca 2 uri. Mi smo dobili zraven še en dodaten filter, se pa ne izrabi kar tako. V predalu, kjer se zbirajo smeti je tudi mali filter, tega snameš in očistiš, lahko ga tudi opereš pod vodo. Za maksimalno delovanje se priporoča, da se sesalec očisti po vsaki uporabi. Baterija zdrži do 1500 (se mi zdi) sesanj, nova stane okrog 70€. Vsem bodočim uporabnikom pa toplo svetujem: ne glejte sesalca, ko sesa, ker se vam bo zmešalo. Res, sesalec sesa vsepovprek in jaz kar živčna postanem, če ga vidim sesat. No, vseeno vse posesa. Sesalec in sesanje se da ogledat na Jonasovem blogu, kjer se kamera vozi na njem Lp, Asja

neznan uporabnik

18. sep 2009 14:42

Asja, to pa ne bo držalo: 209 US$ = 142.360875 € (izračunal Google) jancka

magnolija  

član od: 16.4.2006

sporočila: 688

18. sep 2009 15:34

Jancka, saj to smo že na vrhu strani ugotovili :) magnolija

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

18. sep 2009 16:10

Asja je napisal/a:
Vsem bodočim uporabnikom pa toplo svetujem: ne glejte sesalca, ko sesa, ker se vam bo zmešalo. Res, sesalec sesa vsepovprek in jaz kar živčna postanem, če ga vidim sesat. No, vseeno vse posesa. Sesalec in sesanje se da ogledat na Jonasovem blogu, kjer se kamera vozi na njem Lp, Asja

Hahaha, sem se nasmejala :)))) Ker isto sem se vprašala, ko sem tale Jonasov video gledala: zakaj ne gre po isti poti nazaj oz. malo bolj desno / levo? Ker vozi se vsepovprek :)))

Atina

Asja  

član od: 23.10.2002

sporočila: 515

18. sep 2009 17:13

Atina je napisal/a:

Asja je napisal/a:
Vsem bodočim uporabnikom pa toplo svetujem: ne glejte sesalca, ko sesa, ker se vam bo zmešalo. Res, sesalec sesa vsepovprek in jaz kar živčna postanem, če ga vidim sesat. No, vseeno vse posesa. Sesalec in sesanje se da ogledat na Jonasovem blogu, kjer se kamera vozi na njem Lp, Asja

Hahaha, sem se nasmejala :)))) Ker isto sem se vprašala, ko sem tale Jonasov video gledala: zakaj ne gre po isti poti nazaj oz. malo bolj desno / levo? Ker vozi se vsepovprek :)))

Atina
Ja, še sploh na začetku, ker skenira prostor. Res dobiš živčni zlom Še dobro, da ima timer. Lp, Asja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti