Robotski sesalniki

swarovski  

član od: 26.10.2006

sporočila: 290

18. nov 2009 22:31

Verjemi, da ne pade. Preiskušeno ogromnokrat. swarovski

cukrpekrca  

član od: 5.11.2009

sporočila: 311

27. nov 2009 21:07

Tudi mi ga imamo, smo ga kupili preko e-baya še preden so prišli k nam po bistveno bolj ugodni ceni. Jaz sem zadovoljna, gre tudi iz parketa na tepih, in ne pade dol, če mu zmanjka tal. Treba ga je le redno čistit. Edini problem so metlice, pri nas imamo dva barska stola, na katera uspe (podnožje) splezat, pa se potem težko spravi dol in tam se nam je že zlomila metlica. Drugače pa super. cukrpekrca

OOTBOXZY  

član od: 24.9.2002

sporočila: 8

6. jan 2010 12:19

Swarovski, Loni, kje v Trstu sta ga pa kupila? Kako pa je s cenami v Avstiji? LP OOTBOXZY

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

6. jan 2010 13:12

Nam ga je iz Italije prinesel kolega, torej ne bi vedela, točno od kje. Rezervne metlice smo naročili kar preko luže, jih je sorodnica prinesla. Zakon, bile so praktično zastonj. Loni Makaroni

swarovski  

član od: 26.10.2006

sporočila: 290

6. jan 2010 13:12

Mi smo ga kupili v Tori di Evropa, trgovina Media markt. swarovski

mazako  

član od: 20.1.2011

sporočila: 28

22. jan 2011 11:43

Tudi jaz se zanimam za romba,zanima me kje se ga najceneje kupit. Upam ,da ste ste večina zadovolni z njim Pa lp mazako

Mateya :)  

član od: 7.2.2010

sporočila: 33

22. jan 2011 12:06

Mi tudi že kako leto uporabljamo roombo (zumba - jo je krstil moj dragi:) pri dveh kratkodlakih psih v hiši mora biti res vsak dan posesano sploh pozimi ko jima na veliko odpada dlaka, kar zumba naredi brez težav. Kupila sva še enega od nekega slovenskega prodajalca na spletu za 199€ in se komot primerja z roombo-celo čas sesanja je daljši kot rumbin saj je ta že postala malo zmatrana. In pri dveh sesalcih je vse posesano v trenutnku, sicer pa vsak teden posesam še "na veliko" z navadnim sesalcem. Pred kratkim sva kupila še scoobo na e-bayu za zelo ugodno ceno, ki pomiva po tleh in je tudi fajna, vklopiš greš na sprehod za urco, ko prideš nazaj se pa vse sveti :) Mi je bilo pa na začetku res malce neumna ideja kupit vse te strojčke, ki sami vse delajo ampak se navadiš in imaš potem več časa za ostale stvari. Mateya :)

kafetarca  

član od: 30.9.2009

sporočila: 277

22. jan 2011 13:55

Robotski sesalec tudi v našem gospodnjstvu , podobno, kot je napisala Mateya... , odlično služi namenu. Sicer prisegam na klasični sesalec, a tale pometalno-sesalni hrošč je No.1 za medtedenske dni . Načelona vsi pohvalijo iRobot Roomba, za ostale proizvajalce sem jaz slišala zelo mešano v + in - Učinkovitost čiščenja je seveda povezana tudi z "ovirami", s katerimi se mora sesalec soočiti. Prijatelji imajo kombinacijo preproge, preproge-krpanke, talne radiatorje... Prvi sesalec (mislim, da Hooverjev) je povsod "nasedel", zato so ga dobesedno vrgli v smeti, z Roombo so super zadovoljen. Roombo model 520 (najbrž je že malo zastarel ) sem kupila konec novembra '10 za 221 eur na ebayu. kafetarca Sovica Oka

_tisa_  

član od: 20.1.2010

sporočila: 343

22. jan 2011 15:26

Pozdrav! Mateya, kako pa deluje vaš strojček za pomivanje? So potrebni kakšni dodatki? Kaj pa cena? Hvala, LP

Mateya :)  

član od: 7.2.2010

sporočila: 33

22. jan 2011 19:22

Zdravo tisa! Tale naš pomivalček je res super zadevica. Od dodatkov potrebuješ samo čistilo, ki ga prav posebaj za scoobo lahko kupiš tudi pri nas. Ima dva prekata, v enega naliješ samo vodo v drugega tudi vodo+čistilo. Prižgeš in dela, ne moči preveč tal - imam po celi hiši parket. Najboljš da si pogledaš kak video na youtube, da boš imela bolj jasno sliko. Kupila sva ga na e-bay za cca. 300€. Cene varirajo, najboljše da pogledaš na vseh e-bayih kje je cenejši (italija, nemčija, velika britanija, zda). Mateya :)

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti