O, lesnik, sva nekako na istem!
Ti si dobila modro črtico za božično darilo, jaz za novoletno... zdaj pa... nisem si mislila da je možno toliko ljubezni ...
Danes sem po treh tednih spet malo pokukala na kulinariko, drugače pa je vsa pozornost pri moji ljubi hčerkici Ronji. Svet je lepši!
tigris
Dobili smo jakoba....
![]()
![]()
![]()
Obema čestitke!
Čestitke
.
Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k
Najhujše je mimo,
vso srečo želimo,
pri previjanju ritke,
pa vesele užitke!


buča
Malo kasneje kot drugi... AMPAK VSEENO LEPE ŽELJE IN ČIMVEČ PRESPANIH NOČI. In radi se imejte!!!
Čestitam in želim veliko veselja.
Migla
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
