Dobili smo jakoba....
Čestitke.
To so vedno takooooooooo lepe novičke.
Sem prav vesela za vas, čeprav vas ne poznam.
Vse lepo in srečno ![]()
![]()
!
Čestitke, družinica! ![]()
![]()
![]()
![]()
Lepo staro slovensko ime ste mu dali, naj mu prinese srečo!
kozamurnik
Čestitke in še enkrat čestitke!Lepo je, da si z nami delil to novico
.
Vse dobro želim družinici in novemu članu!
girica
Ooo, se iskreno veselim s tabo!
Vse lepo!!
zima13
Čestitke mladi družini.
Irena54
Naj mirno gori lučka mala
v ljubezni vajini prižgana!!
Vse lepo celi družinici in velikoooo smeha!
lp
rolada
Čestitke vsem!
ekorenci
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
