Malemu zemljančku veliko ljubezni in sreče ! Čestitke staršema !
minja
Dobili smo jakoba....
Najlepša hvala vsem za čestitke in lep želje, tako lepo je to brat. Mali je tak priden mali cartek, da se je resnično splačalo potrpet. Sreča je res v malih stvareh!
lesnik
Čestitke !!! mmmm lepo....
barčica
Veliko zdravja, ljubezni in sreče celotni družini.


akim
lesnik, čestitke in veliko zdravja vsem. Tista "mala stvar" praviloma hitro raste...
Vendelina jr.
Česitke, veliko zdravja in prespane noči!
No ja, sicer pa neprespane hitro pozabiš, tako da- samo zdravi bodite!
čokoČestitke in veliko veselja in zdravja vsem.Čimbolj izkoristit vsaki trenutek,ker čas hitro beži in potem se zamujeno ne da več nadoknadit.Mi so že upihnili prvo svečko.
tejčika Čestitam in vse lepo v življenju želim!
tumpika 
Draga lesnik!
Sem ena od tistih članic kulinarike, ki so te že osebno srečale, čeprav je to že kar nekaj časa nazaj. Nisem vedela, da pričakuješ, zato je presenečenje še toliko lepše! ISKRENE ČESTITKE IN VELIKO LEPEGA, tudi v imenu mojega JAKOBA, ki se zelo razveseli soimenjakov. Pa še tale namig: Jakobi so sončni, zvedavi, ljubeznivi in sploh naj naj fantje....
helenag
helenag
Se strinjam. Jaz sem v nedeljo mečkala našega (od nečaka) Jakoba. Res lepo ime in bodite zdravi in srečni z njim!
tutifruti
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
