"plastične" lepotice

kozamurnik

sporočila: 2311

tema odprta - 10. sep 2009 5:37 | ogledi: 3.581 | odgovori: 22

V sobotni Tv oddaji sem med drugim opazovala znano Slovenko,sicer izredno sposobno in duhovito damo,ki pa vedno bolj spominja na brezizrazno punčko iz plastike iz časov moje babi.

Sama nimam nič proti kirurgiji, bognedaj, velikokrat človeku vrne samozavest in voljo, ampak

kje so meje?

Mislite da je res vredno toliko denarja, da si za nekaj časa umetno vrnemo mladost, hkrati pa zapademo v drugo odvisnost,ki nas psihično postara bolj,kot bi nas tistih nekaj gub,ki smo se jih znebili?

Hvala vnaprej za mnenja na to temo.

kozamurnik

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

10. sep 2009 6:08

Eno je skrbeti za svoj izgled, nekaj čisto drugega je pa uporaba botoxa in raznih fillerjev do meje, da postanejo zelo znane osebe komaj prepoznavne.

Najhuje od vsega je pa to, da trdijo da niso imele (imeli) nobene ali pa, da je bil samo en baby botox. Yeah, right!

Vanja

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8700

10. sep 2009 6:19

Jaz sem tudi gledala v soboto... Ta baba se še nasmejat ne more, kako ji kožo vleče. Adijo pamet..., kje so meje vsega tega.

 

Pozdravček!

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

10. sep 2009 8:01

Nisem gledala ampak si vseeno mislim o kateri lepotici govorite.Grozna je. petardica

neznan uporabnik

10. sep 2009 8:43

Eh,jaz sem si za mladosten videz izmislila čisto drugo taktiko: če me že kdo vpraša, koliko sem stara, povem, da sem 70 in potem me vsi hvalijo, kako dobro zgledam Sicer je pa groteskno, ko vidiš na cesti kakšno gospo, ki s telesom že kaže svoja leta, hodi previdno, ker jo malce boli kolk, vratna vretenca so že otrdela (ko na prehodu za pešče pogleda levo-desno, se obrne cela in ne samo glave..).. To je pogled od zadaj. Ko stojiš s tako damo pri semaforju in jo pogledaš od spredaj, zagledaš obraz 20 letnice....brrr!! Se mi zdi, da je človek lep, če je sam s sabo sinhroniziran. japaja

Majolčica  

član od: 2.2.2008

sporočila: 98

10. sep 2009 9:24

Meni je zanimiva tale internetna stran, jo pogledam vsake toliko časa. Prikazane so takšne in drugačne "zvezde", ki so podlegle plastičnim operacijam. Njihove fotografije so prikazane "before-after". Pa nič bat, ni nobenih groznih slikic (jih tudi sama ne prenašam najbolje): http://www.awfulplasticsurgery.com/ Najbolj presenetljivo je to, da skoraj vsaka zgleda po operacijah veliko slabše kot prej. Ženske, ki so za moje oči popolne, pa gredo in si pokvarijo svoj videz. Se mi zdi, da ni zvezde v Hollywoodu, ki ne bi bila vsaj malo popravljena.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

10. sep 2009 9:27

S temle zadnjim japajinim stavkom se globoko strinjam. Načeloma pa nimam nič proti lepotnim operacijam v primerih, ko gre za kak popravek - na primer nosu, ušes, tudi prsi, trebuha ali zadnjice, saj nekomu nezadovoljstvo z videzom lahko krepko greni življenje (poznam gospo, ki si je pri 60 letih dala operirat nos in je od takrat kot prerojena, kot da je ponovno zaživela). Tudi me ne moti, če si kdo ravna kakšne gube po obrazu. Ni mi pa všeč, ko se pri tem pretirava, ko ljudje naenkrat niso več podobni samim sebi in se na daleč vidi, da je bil opravljen poseg (ko iz tankih ustnic nastanjeo srčaste na primer). Tudi moške poznam, ki hodijo na lepotne posege na obrazu in drugih delih telesa, ti so mi še bolj smešni kot nekatere ženske. Bolj od tega me moti sprenevedanje in zanikanje, češ jaz pa nisem bil(a) na nikakršni lepotni operaciji. Kar nekaj žensk poznam, ki so jim malce posesali maščobo po trebuhu, bokih ali zadnjci in je njihov nasmeh na ustnicah veliko širši, kot je bil prej. In tudi ne skrivajo, kaj so si privoščile. Če jim znese, zakaj pa ne? Kot povsod drugod, bi rekla - nekaj malega lahko dobro dene, pretiravanje je pa lahko že groteskno. Mamamia mamamia

mejačka  

član od: 17.10.2008

sporočila: 601

10. sep 2009 9:50

Prejšnji teden me je v ustnico pičila osa in v trenutku sem bila podobna omenjeni dami. Priporočam. Malo sicer boli, učinek pa je enkraten pa še zastonj. No, malo šale ne škodi, kajne? mejačka

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

10. sep 2009 9:50

Hja, jaz sicer se vedno raje gledam katerokoli clanico stare garde, pa magari po opravljenem velikem servisu, kakor pa tretjerazredne samooklicane TV-voditeljice z govornimi napakami, ki so se zrinile v medije na racun zmage na lepotnem tekmovanju govedorejcev ali pripadnosti univerzalnemu plemenu strokovnjakov za film, medije, univerzitetne studije, pravo, zunanjo politiko in rumeni tisk (imajo tudi registriran druzinski institut, ce kdo ne ugane, kdo se mi je tako hudo zataknil med zobmi). Nasploh imam pa poklicno deformacijo v zvezi s poseganjem v telesno integriteto in si dandanes najbrz sama ne bi dala delat niti lukenj v usesa; prav tako nejeverno gledam zenske, ki gredo dopoldne podpisovat peticije proti obrezovanju zensk v Afriki, popoldne pa na brazilsko depilacijo (bom pietetno prihranila podrobnosti o posledicah, s katerimi se - prav tako poklicno - srecujem, pa ne obrezovanja), in se sprasujem, kaj se je zgodilo s feministicnim pogledom na svobodo zenskega telesa. Me ze dalj casa mika, da bi o tem kaj razpredala na dolgo in siroko, pa nekako ne najdem pravega casa in navdiha - morda se bom javila s Sicilije enkrat po primerni dozi syraha in se izkasljala (sad sad samo sto nije, odstevam dneve!:)) lp, proxima

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

10. sep 2009 9:59

proxima je napisal/a:
morda se bom javila s Sicilije enkrat po primerni dozi syraha in se izkasljala (sad sad samo sto nije, odstevam dneve!:)) lp, proxima
No, končno se boš zmigala! Sem mislila, da letos več ne bomo dočakali opisov zanimivih dopustniških in ostalih dogodivščin. Vidva z ežojem sta zakon! Sicer še čakam na objavo njegovih slik z lepo razstavljenimi radiatorčki...(ežoj, radiatorje prej vsaj z minijem namaži, da ne bo kakšnih zarustanih tu videt) Ognjič

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

10. sep 2009 10:07

Jaz se samo bojim, da bo proximin potopis tudi tokrat ostal brez zaključka - ampak tudi to je bolje kot nič!

lp

cervus

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti