Našli smo srednje veliko psičko (samojed?)

ursyy  

član od: 26.3.2009

sporočila: 635

3. sep 2009 14:19

na forumi so me našli (pisali so mi zs), mladiček pa je že odrasel...preko čipa se ni dalo nič najti, tudi ko sem vprašala tisto ko je ro glede čipa raziskovala, je rekla da ti niso lastniki od nje...saj mogoče možnost je da niso, ampak verejtno res nima dosti psičk te genske napake, po verejtno bodo lepo skrbeli zanjo... ursyy

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

3. sep 2009 17:23

ežoj je napisal/a:

Ne vem če to paše sem: ne gre za psa ampak za muco, ne gre za srednje veliko ampak majhno, ne gre za eno ampak za tri, nisem je našel ampak se mi je zgodilo, je ne oddam ampak prodam. Cena enaka kot sem enkrat prej prodajal: 20€ za muco ( seveda lahko zbirate ( do odprodaje zalog )). Če kupite eno, dobite še dve zraven ( torej, plačate eno dobite tri. Če to sprejmete dobite zapovrh še njihovo mater, ki bo prav prišla pri vzgoji. Če še to sprejmete, one prve muce vam pa ni treba plačat. Po moje je ponudba dokaj ugodna, videti je pa tako:

 

ežoj

Ežoj, cukrčki so tele tvojo mlade mucke, res!

Ampak - zdaj upam, da ne boš preveč jezen name, ko bom takole naravnost napisala - a bi se te dalo prepričat, da bi z "zaslužkom" od "prodaje" tehle mucic zrihtal mami muci sterilizacijo, namesto, da oddaš še mamo? Pa od kupcev oz. tistih, ki jim boš mucke oddal zahteval enako (kastracijo oz. sterilizacijo muc)?

Sicer ... ja, sicer boš mlade mucke lahko oddajal ali prodajal vsaj enkrat na leto in to kar lepo vrsto let...in vsi mladiči bodo čez par mesecev godni za razplod, kar bo pomenilo še več mladih, pa čez pol leta še več ...in muck zaradi sterilizacij in kastracij naših lastniških ne bo zmanjkalo, ne se bat ... toliko jih vsako leto zavrženih prispe v zavetišča, da vsa pokajo po šivih.

Mojca

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

3. sep 2009 18:39

Ežoj, ubogaj MamoF. RadaJem

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

4. sep 2009 14:20

mamaF je napisal/a:
Ežoj, cukrčki so tele tvojo mlade mucke, res!

Ampak - zdaj upam, da ne boš preveč jezen name, ko bom takole naravnost napisala - a bi se te dalo prepričat, da bi z "zaslužkom" od "prodaje" tehle mucic zrihtal mami muci sterilizacijo, namesto, da oddaš še mamo? Pa od kupcev oz. tistih, ki jim boš mucke oddal zahteval enako (kastracijo oz. sterilizacijo muc)?

Sicer ... ja, sicer boš mlade mucke lahko oddajal ali prodajal vsaj enkrat na leto in to kar lepo vrsto let...in vsi mladiči bodo čez par mesecev godni za razplod, kar bo pomenilo še več mladih, pa čez pol leta še več ...in muck zaradi sterilizacij in kastracij naših lastniških ne bo zmanjkalo, ne se bat ... toliko jih vsako leto zavrženih prispe v zavetišča, da vsa pokajo po šivih. Mojca

MamaF lepo si napisala. Prosim upostevajte njen nasvet! Vem, da sterilizacija/kastracija kar nekaj stane ampak vseeno ne moremo imeti 10x vec mack kot je Slovencev.

Jerneja USA

Sporočilo je spremenil(a) Jerneja USA dne 04. 2009 14:21

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti