Letno kopilšče celje

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

tema odprta - 25. avg 2009 12:16 | ogledi: 2.092 | odgovori: 5

Lansko leto smo se s fanti kar nekajkrat odpravili kopat na letno kopališče v Celju. Letos pa zaradi pomanjkanja časa in pa tudi nesreče z vremenom, še nismo uspeli priti do tja. Ker pa sem naslednje 3 dni obeta lepo vreme, pa smo razmišljali, da bi izkoristili še zanje proste počitniške dni. Vendar pa sem iz nekaj virov slišala, da letos voda ni čista, pa tudi kar se kopalcev tiče, ni kopališče preveč na nivoju.

Letos imamo namen s seboj povabiti tudi prijatelja našega najstarejšega in med drugim je tudi njegova mamica slišala določene neg. informacije. Nismo ne vem kako občutljivi, ampak določen nivo pa je vseeno prednost. Kar se lanskih obiskov tiče, nismo imeli pripomb. Blizu nam je, čistoča je bila čisto OK, pa tudi cena je dosti bolj sprejemljiva kot v toplicah v bližini, sploh če upoštevamo, da nas je precej.

Ker nas je na kulinariki kar nekaj iz te sredine, me zanimajo tudi vaše izkušnje.

Lp

katjushka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

25. avg 2009 12:47

Zakaj pa ne bi šli raje v Rimske Toplice, bolj topla voda, prijetno, majhno kopališče, prijazno do malih otrok, pa cene so menda zelo ugodne. Sončniki in ležalniki, igrišča, vse je vključeno v vstopnino.

http://www.aquaroma.si/

Kolikor vem, je voda zelo čista (z zunanje terase je vedno tako videti), dobra restavracija je zraven, so tobogani, čofotalnik za otroke, igriščei za odbojko na mivki,...... parkirnih mest dovolj. Ob vikendih je gneča, med tednom zelo prijetno......

rimljanka - zasebno mnenje

Sporočilo je spremenil(a) rimljanka dne 25. 2009 12:51

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

25. avg 2009 12:59

Jaz letos malo "haram" po toplicah. No. O čistoči bi se dalo kaj povedat... V soboto v Podčetrtku, na fugah po poločicah so zelene alge, povsod, zunaj še več jasno. In tudi na sediščih, kar se lušči in plava po vodi. Strop je dobesedno ZGNIL, ker zamaka povsod. In to teče in kaplja v vodo v bazenu. Terme Olimia, zgrajene kdaj že? Prav dolgo nazaj ne. V nedeljo, Toplošica, alge so po fugah. Če greš v garderobo, moraš v kopalkah mimo ceste, ja, lahko se zaviješ v brisačo, kakopak, do koplaišča v zgornje nadstropje. Zinaj. Mimo ceste. Ja, super, dolker nisi moker, na poti dol lahko že vsaj v noge fašeš kak vnet mehur. Ker hodiš po mrzlem betonu. Šmarješke toplice en vikend nazaj. Čisto. Zunaj nisem bila, ker je voda za moj okus absolutno premrzla za se namakat noter. Moravci. Sem se namakala v vodi iz vrtine, je tako ali tako umazana, z listjem noter,t ko da ne vem. A je tudi piltrirajo ne al kaj... Je pa super not sedet. Ne kompliciram. Tko da, če greš v bazen v Celje, ki ni najbolj čist, tudi drugje ni. Morda zaradi recesije šparajo, samo... Niso naše toplice na nekem zavidljivem nivoju. Tko da ne profitiraš ne vem kaj, tudi če greš. Kopanje pač. lidka [sonce]

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

25. avg 2009 13:02

Jaz tudi navijam za Aqua Romo v Rimskih Toplicah, ne poznam nobenega, ki bi karkoli slabega rekel čez to kopališče. Jelenckova

ATNES  

član od: 25.3.2008

sporočila: 198

25. avg 2009 13:15

Mi se pravkar odpravljamo v Čatež.Imam otroke na počitnicah in jim bom malo popestrila teden s tobogani. Pred 3 tedni-čez vikend smo bili v Celju na bazenu.Bila je gužva-tudi na parkirišču.Cena ni pretirana (13 eur za družinsko,2odrasla 1otrok).Voda v tistih majhnih predbazenčkih,kjer si oplahneš noge je bila vedno čista.Ne uporabljamo ležalnikov ker imamo s sabo razne igre in si razgrnemo po tleh in si nisem am jemala kako je z njimi.Voda v bazenu ni bila ravno topla-sem zelo zmrzljiva-drugim je bila v užitek,bila pa je čista.Po mikrofonu so opozarjali,da se ne sme skakati v vodo zaradi gneče.Na stranišču je bilo malo mokro,nič manj kot v kakem drugem kopališču.Alg nisem opazila.Nas je pa mati narava z dreves neprestano posipavala z drobnimi listki,ki si jih imel povsod.Aja pa jaz sem bila zlekjena ravno tam. ATNES

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

25. avg 2009 16:41

ATNES je napisal/a:
Mi se pravkar odpravljamo v Čatež.Imam otroke na počitnicah in jim bom malo popestrila teden s tobogani. Pred 3 tedni-čez vikend smo bili v Celju na bazenu.Bila je gužva-tudi na parkirišču.Cena ni pretirana (13 eur za družinsko,2odrasla 1otrok).Voda v tistih majhnih predbazenčkih,kjer si oplahneš noge je bila vedno čista.Ne uporabljamo ležalnikov ker imamo s sabo razne igre in si razgrnemo po tleh in si nisem am jemala kako je z njimi.Voda v bazenu ni bila ravno topla-sem zelo zmrzljiva-drugim je bila v užitek,bila pa je čista.Po mikrofonu so opozarjali,da se ne sme skakati v vodo zaradi gneče.Na stranišču je bilo malo mokro,nič manj kot v kakem drugem kopališču.Alg nisem opazila.Nas je pa mati narava z dreves neprestano posipavala z drobnimi listki,ki si jih imel povsod.Aja pa jaz sem bila zlekjena ravno tam. ATNES
Se pravi, nič kaj drugače kot lansko leto... hvala za info. Kar se Rim. Toplic tiče, pa sem tudi že jaz slišala pohvale... mogoče pa 1 dan Celje, drugi pa Rimske.... katjushka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti