Torba na kolesih-za plažo

Zmajcica  

član od: 18.11.2006

sporočila: 36

tema odprta - 1. avg 2009 19:21 | ogledi: 4.880 | odgovori: 34

Pozdravljeni! Sem iz okolice MB in iščem torbo na kolesih, neke vrste nakupovalno, bi jo pa uporabila za prevoz stvari na plažo, zato bi želela, da je tudi po barvi bolj podobna torbi za plažo. Je kdo kaj takšnega že kje zasledil, morda v kakšni trgovini v MB?

Zmajcica

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

1. avg 2009 19:51

Leclerc, Samsonite .... Mamamia mamamia

toppy  

član od: 10.12.2007

sporočila: 282

1. avg 2009 22:02

Poskusi v merkurju.Pa v kakšni trgovini z kovčki.... Upam,da jo najdeš. toppy

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

2. avg 2009 8:25

Če ti je morda Samsonite predrag, ti priporočam nakupovalno torbo na kolesih znamke Gimi. Vsaj v LJ se dobijo v Mercator centru. Je moja redna spremljevalka že nekaj let, saj se v centru mesta nakupovanje z njo zelo obnese. So modernega mladostnega dizajna in lepih barv (ne najdem nobene slike na internetu). Zraven ima še hladilno torbico (za zmrznjene artikle), ki ti tudi za plažo pride prav. Tudi v ta namen sem jo že s pridom uporabila, pa veliko mamic sem videla, da jih imajo za na plažo, saj se strinjam, da je to zelo praktično.

 

Sama se tej torbi ne odpovem več.

 

Petardica, danes do treh imaš še čas za skok v bljižnjega soseda, če nisi predaleč...:))

 

 

katka http://katka-lopatka.moj-album.com/album/5

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8698

2. avg 2009 8:56

Torbi na slikici od Petardice so (preizkušeno) preslabe. Koleščki in okovje, ki držijo so slabi.

Najboljše je, da vzameš torbe / vozički - prav močne so - v Merkurju, Mercatorju... Samsonit pa mislim, da ni za plažo, saj po mojem mnenju ne.

 

Pozdravček!

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

2. avg 2009 14:05

moja je kupljena v Lecleru in je super, ima trpežna kolesa,močen naslon,je dovolj velika res pa je,da ni živahnih barv (temno modra) anaeva

Zmajcica  

član od: 18.11.2006

sporočila: 36

3. avg 2009 10:22

Hvala vsem, sem bila odsotna včeraj, pa danes vidim, da ste bile zelo pridne. Bom preverila vse po vrsti, od Leclerca naprej, morda se bo res kakšna torba kmalu odpeljala z menoj. Bom pohode po trgovinah delila z vami, morda bo še komu kakšen namig prav prišel (oz.torba), če ne letos pa drugo leto. Zmajcica

toppy  

član od: 10.12.2007

sporočila: 282

3. avg 2009 11:27

Mogoče pa to pusto nakupovalno torbo sama unikatno okrasiš in popestriš z raznimi dodatki po svoji želji. toppy

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

3. avg 2009 14:34

In en kreten na drugi strani monitorja resno razmišlja, komu bi ugural-a eno zložljivo torbo takega tipa, rdeče barve. Mogoče se pa res zgodi, da še kdaj skočim na kako morsko plažo.

F r i n a

barbara9  

član od: 31.1.2007

sporočila: 756

3. avg 2009 15:35

Se strinjam z Dragičko. Nekaj takega, kot sta torbi na zgornjih linkih sem si jaz omislila pred nekaj leti (mislim, da je bila Avonova).  Ni fajn, ker ni samostoječa in se spodmika. Saj si predstavljate sceno na blagajni, ko plačuješ, loviš to vrečo, prestavljanje stvari iz nakupovalnega vozička v spodmikajoč cekar  na tleh  ... :)  Ko je bila precej  težka, se je dogajalo, da se je kak kolešček ali pa nogica zložila. Da ne rečem, da je cel podvig to potem spraviti v prtljažnik avtomobila.

Trenutno je ne potrebujem, ampak ob ponovnem nakupu bi izbrala "pravo" nakupovalno torbo.

 

 

barbara9

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti