
Casarecce iz čičerike z bučo, porom, brokolijem, šetrajem, parmezanom in olivami
| mamamia je napisal/a: |
| Mene pravzaprav zanima, kaj vse sploh nosite s seboj na plažo? Ker jaz vzamem s seboj samo brisačo in nič drugega. mamamia |
Jaz imam s sabo eno malo torbo, v kateri so krema, knjiga in plastenka vode. Brisača okoli vratu in gremo.
Razumem pa, da če ima ženska majhne otroke, mora vzet poleg tega na plažo še kak piškot, kaj za popit, kake robčke, suhe kopalke...no in potem se nabere nekaj stvari, ki jih je težko nesti v torbi in je tak voziček s kolesci prav pametna ideja.
sašaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.
| Kaj jutri za kosilo? | NENA58 |
| malo za hec | johana |
| MOJ vrt | rimljanka |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Casarecce iz čičerike z bučo, porom, brokolijem, šetrajem, parmezanom in olivami

Polžki z mesnimi kroglicami