Torba na kolesih-za plažo

neznan uporabnik

5. avg 2009 10:26

Mah..., če mene kdo vpraša, bi si nabavla enega luštkanega šerpo (saj danes se za denar vse dobi, kajne?) in bi potem na mobitelu vklopila štoparico in bi čakala do kdaj bo možiček zdržal. Hecam se, nooo... japaja

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

6. avg 2009 18:27

Prava Slovenka ne tehta, koliko kdo odvleče na plažo, ker bi naj to bilo merilo njene enakopravnosti. Prava Slovenka se zaveda, da je enakopravna in organizira razrešitev delitve dela tako, da ga olajša tistemu, na katerega po nebeškem ključu odpade. Zato prava Slovena poišče rešitve tudi na Kul- Slo.

F r i n a

Zmajcica  

član od: 18.11.2006

sporočila: 36

8. avg 2009 12:36

Vau, nisem pričakovala takšnega odziva, kakorkoli kdo razmišlja, pač razmišlja po svoje, jaz voziček oz.torbo na kolesih potrebujem, ker bova z otrokom letovala sama na morju, pa bo tako veliko lažje. Sem pa našla rešitev v Merkurju, MINI TRANSPORTNI VOZIČEK (nekateri ga poznajo pod domačim imenom RUDL), ki v zložljivem stanju v višino meri cca 40 cm in prenese težo 30 kg, nanj pa bom lahko naložila torbo ali dve po želji. Ga zelo priporočam vsem tistim, ki bi takšno pomoč do plaže potrebovali, tukaj pa si ga lahko tudi ogledate: http://www.gimi.eu/products.php?subcat=76&id=65 Zmajcica Sporočilo je spremenil(a) Zmajcica dne 08. 2009 12:49

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti