Očarljiv ali ne?
sem se spomnla še na tega...včasih je bil zelo dobr za pogledat...
http://a6.vox.com/6a00d414298a4e3c7f01101812339
ko pa zapoje, se pa kr stopim.....
http://www.youtube.com/watch?v=GKyWJR0eIiU
angie
Jaz sem pa zelo izbirčna ![]()
![]()
Ampak s tem bi šla pa kamot na kavo ali dve, pa sploh ni treba, da usta odpre in me prepriča o inteligenci, jaooooo
CLIVE OWEN
http://images.google.com/images?hl=en&q=clive%20owen&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi
jasna ![]()
Ne samo kava ali dve, to je za ponucat ...
Mamamia
mamamia
Kako ste mogle pozabiti našega največjega šarmerja Erazma B. Pintarja?
Ker je ravno Vendelina jr. omenila pošvedranost, sem se spomnila nanj (no, ne mislim, da je on pošvedran, samo eno rahlo asociacijo sem dobila, bohpomagi
).
Drugač pa, ne glede na štedilnike, predpasnike in klofute, starejši kot je, boljši je in vedno bolj na "šššš" govori... eden in edini Sean Connery.
Od daleč seveda. Od blizu bi pa verjetno kaj hitro eno krepko kasiral, če bi zganjal teror nad mano.
japaja
V mladih letih smo si z veseljem ogledovale Johna Stamosa, v nanizanki Polna hiša. Kakšen pogled pritegne še vedno, tudi po dvajsetih letih.
http://www.rtvslo.si/zabava/iz-sveta-znanih/junaki
http://www.imdb.com/media/rm1926075904/nm0001764
sweets
Tudi Rade izgleda na svoja zrela leta prav odlično. Mal je zrihtan po umetniško (ne preveč polikan), quite charming in seveda njegov glas! Aaaaah.
Se čudim, da se "naši" dedi nič ne oglasijo v totem kotičku.
tumpika 
Tumpika, oni so samozavestno tiho.
Ker dobro vedo, da so svoje že zašarmirali in še šarmirajo.
japaja
Bi bilo treba odpreti še eno temo: Dobra ali slaba?![]()
![]()
![]()
![]()
Anamarija ![]()
Oja, moški berejo in se učijo šarma.
Je pa res, da se nekateri nikakor ne morejo naučiti določenih stvari. Khmmm !
F r i n a
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
