Dojenček pri 38-ih

lilijana.stefancic  

član od: 25.5.2009

sporočila: 27

14. jul 2009 22:01

Tudi sama moram dodat svoj piskerček. Sama sem rodila prvo pri sedemnajstih, drugo pri enaindvajsetih, torej, ko sem bila še sama otrok. Da povem še, da živimo v isti hiši kot tašča in da sem bila vedno napaka pa moram povedat, da mi je zelo lepo ob odraslih hčerah. Starejša ima že fanta, ki pa ima starejše starše, zato vedno pravi, da se z mano da marsikaj pogovarjati, kar s svojimi starši niti ne pomisli.Ima pa mož sestričino, ki je imela prvo hčerko pri 42-ih, partner je bil star 48, pa jih je punčka enostavno pomladila. Tudi jaz ne vidim zadržkov, da ne bi imela otroka, če si ga želita. Ker sama nisem imela mladosti, pa uživam sedaj v 40-h.Hčeri pa vedno svetujem naj uživa v mladosti, saj je še časa za plenice. Vi pa kar, pa vso srečo in veliko veselja vam želim. lilijana.stefancic

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti