Hladilnik samsung rl41ecps

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

tema odprta - 28. jun 2009 11:13 | ogledi: 5.277 | odgovori: 5

Pozdravljeni

Imam namen kupit hladilnik SAMSUNG RL41ECPS.Zanima me,če ga ima gdo doma,in kako je z njim zadovoljen.Trgovka mi je rekla,da so uredu hladilniki,in dobro prodani.Sam vseen,me zanima,če ga ima gdo od vas,in pove svoje izkušnje z njim.In hladilnik LG GCB399BLQA.Tud za tega,me zanimajo vaše izkušnje.

Že v naprej se vam lepo zahvaljuem za vašo pomoč.

lp Miele

Miele

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

28. jun 2009 18:01

Miele, bi bilo fajn, če bi prilepil link zraven. Mi smo sicer gledali Samsungov pralni stroj, pa nas je od nakupa odvrnilo samo nekaj, servisov ni ravno veliko Verjetno v Idrijo ne bi prišli takoj pogledat, ko bi bilo kaj narobe. Loni Makaroni

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

28. jun 2009 20:09

Zdravo Loni Kje si pa to zvedela?Če je servis sam dol,pol da pridejo sem na štajersko,po garanciji,bi človk plačal k nor!Bom še juter poklical prej v eno trgovino,ko imajo ta hladilnik,in jih vprašal,kako je z servisom.Če je sam tam,pol bo ta nakup odpadu.Ker si ne mislim delat sivih laseh,pol k neb blo garancije.Bi bli stroški astronomski. Bom juter poklical,se do tančine pozanimal,in ti sporočil kako je z servisom. Do takrat se pa lepo imej evo:www.technomarket.si Tam sem gledu ta hladilnik.Mal si poglej,pa boš vidla.Maš tam vse napisano.(RL41ECPS,SAMSUNG) Lp Miele Miele

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

28. jun 2009 20:26

Miele, to z linkom sem mislila na splošno - ljudem olajšaš delo, če je aktiven, pa sploh Kar pa se nakupov tehnične opreme, takšne in drugačne, tiče, vedno preverim, kje je najbližji servis, največkrat servis tudi pokličem in se pozanimam, kako je kaj s popravili, nabavo rezervnih delov... Izkušnje so bile pač take, sicer z avtomobilom japonskega proizvajalca, rezervnega dela nikakor ni bilo mogoče dobiti. In smo čakali in čakali in čakali... In nismo dočakali. Na koncu se je moral en voznik z istim avtom raztreščiti do totalke, da je bil tisti del dodeljen nam. Toliko o "high" znamkah in zadevah višjega cenovnega razreda. Jutri nesem še prenosnika na servis, fajn, da sem vzela podaljšano garancijo, zdajle bi že pošteno klela. In seveda nakup zopet opravljen po politiki nimam toliko, da bi kupoval poceni. Grrrrrrrrrr. Sorry, malo sem zašla s teme. Loni Makaroni

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

30. jun 2009 8:39

Živjo Loni. Sem včeri bil v trgovini,z belo tehniko.In se pozanimal,kje je servis za Samsung.Baje da je najbližje od mene v Mariboru.Zdej od kje si ti,neb vedu) Skratka,mislim,da se bom kr za Samsunga odloču.Sem jo pa vprašal,kako se obnesejo njihovi pralni stroji,pa je rekla da je bilo kr neki reklemacij.Tako da je rekla,da kupi raje,kaj od Bosch,Aeg,Miele. Mam pa občutek,da ste že kupl pralni stroj? Lp Miele Miele

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

30. jun 2009 9:06

Nisi prav zastopil, pralni stroj bi stal v Idriji, servisa tam ni. Oziroma že dve leti stoji, kar Gorenjev, servisa seveda še ni bilo treba klicati, je pa blizu. Precej bližje kot Samsungov servis (kapitala). Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti