Islandija

cellnet  

član od: 5.7.2005

sporočila: 566

23. jul 2009 23:53

hvala za vse komplimente glede fotografij. @mamaF res je sanjska in tudi ekstremno fotogenična tale islandija. drugače pa mi je prvi dan crknil moj fotoaparat in tele je posnela "trotlca" iz prvega supermaketa, ki je bil odprt v nedeljo, ko sem dokončno obupal nad starim fotoaparatom... ;) ja imam jih še kakšnih 678 :) a misliš, da lahko še malo posmetim? cellnet

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

24. jul 2009 11:14

U, hišice, pokrite s travo - kako so lepe! In spet ta krasna pokrajina in konji!!!

Cellnet, kakšno "smetenje" neki, meni se zdijo tele slike pravi balzam za dušo! Jaz sem za ŠE Pa še tema je samo o Islandiji.

Bo pa zagotovo katera od moderatork povedala, če je morda število slik za lepljenje v forum preveliko ali omejeno (čeprav, če se sponmim teme o prazničnem pecivu ali o pirhih - smo v njih kar obilno lepili fotografije).

Mojca

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

24. jul 2009 11:53

Cellnet, ne samo da je Islandija fotogenična, tudi ti imaš smisel za fotografijo in občutek kdaj

škljocniti

Super slike!

saša

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1566

6. avg 2009 14:23

Prav prijetno je pogledati gornje slike. Oprostite nevednosti, kaj je "complementary upgrade" in kako se do njega pride?

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

7. avg 2009 13:11

Pa kaj jamrate glede temperatur - se dobro vidi, da imajo čist enake "balkonske" rože, kot pri nas. Krasne slike - je pa mal čudn, da ni nikjer žive duše ( če odštejem dva konjička ). Sem ti fauš, veš. lp, vanjatajnsek

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

7. avg 2009 16:30

Cellnet, čudovite fotografije.

tulka

cellnet  

član od: 5.7.2005

sporočila: 566

17. avg 2009 16:50

@rdkapica ne vem kako bi prevedel, ampak je to običajna praksa pri letalskih linijah, hotelih, najemu avtomobila in podobnem za "stalne stanke" ali ko novačijo nove stranke, ko ti omogočijo, da za nižjo ceno dobiš višjo storitev... recimo plačaš polpenzion in zastonj dobiš penzion... ali plačaš letalsko karto v ekonomskem razredu in letiš v poslovnem... skratka nekakšna posebna ponudba... ker je avis povezan s programom miles&more, ti za rezervacijo v sistemu miles&more ponudijo povišanje katergorije avta. načeloma je povišanje za eno stopnjo, se pravi če najameš avto A, dobiš B in tako naprej... mi smo naročili avto B in ker niso imeli avta C, D ali E in F na voljo, smo dobili avto kategorije G, ki jih imajo na islandiji največ... @vanjatajnsek jah, druzinskega albuma nisem ravno lepil gor, ampak druge zive duse pa je vcasih na islandiji res tezko srecat ;) temperature pa so bile vecinoma med 16 in 22, sicer se slisi hladno, a je nordijsko sonce veliko prijaznejse in obcutek cisto poletni... prijateljicina mama, ki je strastna vrtnarka na svojem vrtu pridela celo češnje. je pa poletje zelo kratko. zime pa vsaj tam, kjer je najbolj naseljeno kar mile, atlantik naredi svoje... @tulka hvala za kompliment! ;) cellnet

MIRAN1957  

član od: 31.8.2009

sporočila: 1

31. avg 2009 15:31

Naju je prišla Islandija: 7 dni najem avta (golf) + 10 prenočišč v hostlih, v dvoposteljnih sobah ( paket hostel+rent) 1050 € vse skupaj ( 3 dni ogled Reykjavika - city pass, nisva potrebovala avta) avio iz Graza-Stansted 125 €, Heathrow-Reykjavik 250 €/osebo Hrana - so podobne cene kot pri nas, ribe cenejše, pijača isto ali dražje. Prevozila sva skupaj okrog 2000 km ( okrog 300/dan v 7 dneh), bencin je ista cena kot pri nas. Glede na to, da sva šla na pot ob 9 zjutraj, vsak dan 3-5 glavnih atrakcij, dan pa traja do 01.00 naslednjega dne ( 22 ur), je bilo dovolj časa. Mraka je 2 uri, potem pa spet vzhod.... Skupaj je na osebo prišlo cca 1300 €. Res se pozna, da je slandska krona devalvirala 100 % v 2 letih! To je v kratkem vse. miran MIRAN1957

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

31. avg 2009 15:50

Super posnetki. Ko bom velika, bom tudi obiskala Isladnijo. Bo kmalu! Migla

marsovka  

član od: 25.8.2009

sporočila: 18

31. avg 2009 16:13

Res super fotke, čestitam! Zanima me za avio karte, sta jih rezervirala veliko časa pred odhodom ali ne (zanima me zaradi cene). Hvala! marsovka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti