Psihoterapija

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

12. maj 2009 21:01

KatarinaK, to je Hollywood in filmi.

Drejček, to pa poznam zelo dobro, sama sem vse izvide odnesla osebni zdravnici, že itak sem plačevala za terapijo, sem vsaj zdravila dobila na zelen recept. In tistemu lističu v moji kartoteki primerno so me klicali na ponoven službeni zdravstveni pregled, kjer so me vprašali samo eno stvar - kako je kaj z mojo glavo. Vse moje težave nikoli niso vplivale na mojo efektivnost v službi.

Loni Makaroni

tamala69  

član od: 8.2.2008

sporočila: 124

12. maj 2009 21:28

Jaz pa kakšen odgovor od Vendeline jr. preberem, pa sem mi zdi, kot da bi imela individualno terapijo. Odgovori so prave psihološke analize, kadar je seveda tema temu primerna. Vedno me spodbudijo k razmišljanju... tamala69

zelda1  

član od: 30.9.2005

sporočila: 54

12. maj 2009 21:45

Katarina K je napisal/a:
Lih, ko smo že pri psihoterapiji in podobnem. Mene pa zanima, če kje kak psihoterapevt po netu odgovarja na vprašanja. Razen verjetno Med over net. Včasih, bi mi prišlo prav, da bi kej vprašala. meni osebno bi blo ful fajn, da bi blo kot v Ameriki, ko ma vsak svojega psihoterapevta. se da tako malo sebe raziskovat in gradit na svoji osebnosti in duhovnosti, pa še določene moteče zadeve odpravit, se bolje razumet, sebe in okolico. Pa itak tudi za take, ki imajo resne in manj resne težave. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/
Katarina, mogoče ti lahko pomagam: vem za psihologinjo, osebno svetovalko, s katero lahko stik navežeš tudi preko interneta. Če te zanima, mi piši na ZS, ti pošljem njen kontakt. zelda1

cellnet  

član od: 5.7.2005

sporočila: 566

13. maj 2009 1:42

@tamala69 uh, jaz pa pomislim, da tale mlajša potrebuje eno resno terapijo ;) ps. saj se samo šalim, da ne bo kakšne pomote... ampak v vsaki šali je kanček resnice :))) cellnet

neznan uporabnik

13. maj 2009 6:08

[citat=--tamala69--]Jaz pa kakšen odgovor od Vendeline jr. preberem, pa sem mi zdi, kot da bi imela individualno terapijo. Odgovori so prave psihološke analize, kadar je seveda tema temu primerna. Vedno me spodbudijo k razmišljanju... odgovori so prave psihološke analize tudi takrat, kadar tema ni primerna. japaja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

13. maj 2009 7:13

Imam ta privilegij, da med moje osebne znance spadajo tudi ljudje iz zadevne stroke in mi je terminologija poznana in jo celo razumem. Med svoje večje dosežke pa itak štejem tudi desetko na izpitu pri the one and only Vesni V. Godina, kar mi omogoča, da znam detektirati gibalne momente v socialni situaciji. Tudi sem delala kot volonter na telefonu (kar sem že večkrat povedala). Drugače pa, drago ljudstvo, če bi se toliko, kot se ukvarjate z razmišljanjem o tem, kaj jaz sem in česa nisem v real life-u počela, ukvarjali s sabo (vključujoč to, da bi kdaj katera pogledala kakšen terminus v "verbincu"), kje bi bili vaši limiti? Grem stavit, da precej dlje, kot so zdaj. Vendelina jr.

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

13. maj 2009 7:24

Vendy, obremenjenost z življenjem drugih na vse možne načine je itak nacionalni šport, pa ne samo Slovencev.

Loni Makaroni

neznan uporabnik

13. maj 2009 8:27

sajovict potrebuje pomoč. morda, vendelina, glede na znanje, volonterske izkušnje... se čudim, da s tvoje strani še ni bilo konkretnega nasveta? skratka, oder je tvoj. zdaj pa izkoristi. konkretno. japaja

sajovict  

član od: 5.4.2005

sporočila: 337

13. maj 2009 10:03

JOOOOOOJJJJJ Jaz nisem odprla teme, zato da bi si tukaj kdo "duval ego", ampak zato, ker se mi je zdelo da ima kar nekaj članov osebne izkušnje, ki bi tudi meni lahko pomagale. To lahko potrdijo tudi vsa ZS, ki sem jih prejela in za katera se tudi zelo zahvaljujem. Prav moti me, da se vsaka tema obrne v obračun proti nekomu. Prosim, če se držite teme, odgovori ki se ne tičejo psihoterapije/psihologije/prihiatrije... nas tukaj ne zanimajo. Jaz sem dobila veliko pomoč tukaj in se vsem iz srca zahvaljujem. Zdejle grem pa v knjižnico iskat knjige, ki so mi jih svetovale članice, tako da bom začela delati na sebi, še preden pridem do terapevta. tamara

neznan uporabnik

13. maj 2009 10:08

namen dosežen, edino pravilno, adijo. japaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti