V spominih vseh veselošolcev bo vedno zapisan.
Umrl je božo kos
![]()
![]()
Nikoli ne bom pozabil njegovega stripa Kavboj Pipec in Rdeča Pesa. Imel sm vso zbirko, pa sem jo nekje izgubil in mi je grozno žal zanjo. Njegovemu spominu pa moj globok poklon.
hedonist
On je pa vizualna podlaga mojega otroštva in otroštev večine nas. Se mi zdi, da je imel lepo življenje, ker je naredil veliko otrokom zelo veliko lepega. Naj počiva v miru.
Vendelina jr.
Njegov obisk iz "daljne Ljubljane" na naši naši mali osnovni šoli, ko je pred nami s svojo iskrivostjo narisal nekaj likov, je eden mojih lepših spominov na tista leta.
angela33
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
